Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Akce na montáž zdarma hliníkových přístřešků

11052012203Přemýšlíte o zastřešení Vaší terasy, garážového stání nebo třeba bazénu či vířivky? Rádi byste zrealizovali zahradní pergolu nebo zimní zahradu?

Nejste si jisti, jaký typ přístřešku by byl ideální? Právě pro Vás jsou skvělým řešením hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká původem rodinná firma, která se zabývá realizací hliníkových přístřešků všeho druhu. Díky našemu dlouholetému působení na českém trhu jsme se stali jedničkou v realizaci hliníkových pergol. Doposud jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností a právě díky nim jsme schopni vyhovět i nevšedním přáním našich zákazníků. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se pro Vás najít to nejlepší řešení.

 

 

 

 

 

Hliníkové přístřešky nabízejí skvělé výhody

Profily, které jsou používány na konstrukci přístřešků a pergol jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál nám přináší hned několik velkých výhod.
Jednou z nich je velká variabilita konstrukcí vyrobených z těchto hliníkových profilů. Snad všichni v dnešní uspěchané době ocení u hliníkových přístřešků velmi dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu. Dalšími výhodami jsou například barevná stálost, nehořlavost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Jistě Vás také zaujme nízká pořizovací cena.

Nabídka variant hliníkových přístřešků

Hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum s.r.o. si můžete vybrat z mnoha rozměrů i několika barevných odstínů RAL vzorníku (antracit, hnědá, stříbrná a bílá). K dispozici Vám jsou také 3 varianty provedení hliníkových pergol. Základním provedením jsou hliníkové pergoly ECO, které Vás jistě zaujmou svou příznivou cenou. Druhou a zákazníky nejčastěji vyhledávanou variantou jsou hliníkové pergoly PROFI, které nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Pro náročné zákazníky, kteří jsou ochotni si připlatit za opravdový luxus, jsme připravili řadu hliníkových pergol DELUXE.

Pokud ještě váháte a rádi byste viděli naše již zhotovené zakázky, navštivte naše stránky Alcentrum.cz. Zde naleznete galerii našich realizací s bohatou fotodokumentací. Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí kompletní služby, od zpracování návrhu, zaměření až po samotnou montáž. Nevyžadujeme žádné zálohy, platíte až při samotném dodání.

Využijte nyní akce na MONTÁŽ hliníkových přístřešků ZDARMA!

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 739 292 921 nebo 732 607 221. Případně využije kontaktní formulář. Rádi Vám všechny otázky zodpovíme nebo poradíme s výběrem či objednávkou.