Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Certifikovaná hliníková pergola od českého výrobce

hlinikove pergoly1Blíží se nám tolik očekávané teplé období. Jaro je tu a s ním přicházející teplejší dny, které budete více a více trávit na svých zahrádkách. Co si to jaro ještě více zpříjemnit, například pod novou hliníkovou pergolou od českého výrobce Alcentrum, s.r.o.

Hliníková pergola ochrání vaši terasu, kterou máte sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí pršet, ani svítit ostré slunce. Vlivy počasí můžou vaši terasu fatálně poškodit. Dřevo může ztratit svou barvu anebo může praskat. Ideálním řešením je terasu zastřešit kvalitní hliníkovou pergolou.

Provedení hliníkových pergol

Pro své klienty máme připravenou nabídku 3 typů hliníkových pergol. Je to varianta ECO, PROFI a DELUXE. Na naše produkty se můžete spolehnout. Zkušenosti sbíráme již od roku 2008, kdy jsme vznikly jako rodinná firma. Práce je kvalitní a perfektně odvedená. Velkým plusem je jistě individuální přístup a férové jednání.

  • ECO

Přední výhodu má hliníková pergola ECO v nejnižší ceně na trhu. K dostání je již od 18 346 Kč. V nabídce máme 15 různých rozměrů, ve dvou základních odstínech, bílá a antracit. Díky nízké ceně může hliníkovou pergolu ECO vlastnit téměř každý.

  • PROFI

Vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou nabízí varianta PROFI. Má propracované detaily a je velmi elegantní. Vybrat si můžete z 20 rozměrů a ze standartních 4 odstínů, bílá, antracit, stříbrná a hnědá. Pokud si budete chtít vybrat jiný odstín, tak vám rádi nabídneme barevnou stupnici RAL, kde se nachází až 200 odstínů.

  • DELUXE

Naší nejluxusnější řadou je hliníková pergola DELUXE. Vybrat si můžete jak rozměr, tak odstín, aby dokonale ladil s vašimi plastovými okny a dveřmi. Hliníkovou pergolu dodáváme s bezpečnostním sklem. Střešní lišty jsou v barvě konstrukce, a dodají tomu ještě luxusnější vzhled.

Výhody hliníkové pergoly

 • Dlouhá životnost
 • Žádná údržba
 • Moderní a elegantní vzhled
 • Ochrana terasy
 • Velký výběr odstínů

Hliníkovou pergolu jedině od českého výrobce

Rozhodli jste se pořídit si nohou hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o.? Jen si stále nejste jisty výběrem? Rádi vám poradíme, která pergola bude pro vás ideální. Neváhejte nás kontaktovat, zodpovíme veškeré vaše dotazy. Přijedeme přímo k vám a zaměříme vaši novou hliníkovou pergolu zdarma.