Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Český výrobce zastřešení teras

IMG 20180330 192215Hliníková pergola od společnosti ALcentrum, sro vám dokonale zastřeší vaši zemi, která bude chráněna a její životnost se bude prodávat. Pergola dokáže propojit domov se zahradou, obytný prostor se zvětší a vy můžete trávit volný čas v příjemném posezení s rodinou a přáteli.

Pokud si budete přát trávit čas venku iv zimních měsících, můžete si nechat hliníkovou pergolu zasklít zimní zahradou , kterou můžete obývat celoročně.

Hliníkové pergoly vyrábíme již od roku 2008. A nejen ty. V naší nabídce můžete najít i garážovou stání, zahradní altány nebo přístřešky nad dveře. Můžeme nabídnout řadu let zkušeností a férové, individuální jednání ke každému zákazníkovi zvlášť.

Proč zvolit hliníkovou pergolu?

Hliníkové pergolu můžeme postavit k již stávající budově, která tím získá nový rozměr. Nebo na ni můžete myslet u novostavby a přesně budete vědět, jak vám bude ladit s domem. Barvu oken a dveří můžete sladit s barvou konstrukce a vytvoříte tak dokonalou harmonii při pohledu na váš dům.

V nabídce naleznete širokou paletu odstínů i rozměrů, kde si vybere opravdu každý. Hliníkové pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které ošetřujeme vypalovanou barvou KOMAXIT.

Nemusíte mít strach, že byste se museli o pergolu v nějaké velké míře starat. Hliník je naprosto bezúdržbový materiál, který už nemusíte nijak natírat. U dřevěných pergol musíte většinou každoročně ošetřit dřevo proti škůdcům, u hliníkových konstrukcí tomu tak není. Pokud se vám bude zdát pergola znečištěna, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

Vybrat si můžete ze 3 variant hliníkových pergol. ECO pergola je naší nejlevnější pergolou, která vám může nabídnout klasiku a universálnost. Vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou můžete hledat u hliníkové pergoly PROFI a naší nejluxusnější řadou je pergola DELUXE, dodávána společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Našim členem neúčtujeme žádné zálohy předem. Částka platí až při dodání. Přijímáme přímo na místo, kde si projekt zaměříme a vše zcela zdarma. Pokud si plánujete hliníkovou pergolu nechte sestavit náš profesionální tým, tak pro vás máme dopravu po celé ČR zdarma.

Stačí jen objednat

Pokud máte zájem se dozvědět o našich produktech více informací nebo máte chuť se přijít zobrazit k nám do provozu, neváhejte nás kontaktovat .