Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - moderní, bezúdržbové zastřešení terasy

Hliníkové pergoly jsou stále oblíbenější. Jejich uplatnění lze najít při zastřešení terasy, stavbě garážového stání či zimní zahrady.
Hliníkové pergoly nabízí několik výhod, díky kterým jsou tak oblíbené:

Odolnost a stálost

Hliníková konstrukce, která je používaná pro stavbu hliníkových pergol se montuje z kvalitních hliníkových profilů. Tyto hliníkové profily jsou vyrobeny z odolných slitin hliníku.

Kvalitní krytí terasy

Hliníkové pergoly skvěle slouží jako zakrytí terasy. Terasa bude díky hliníkové perogle v suchu a neovlivní ji ani nepříznivé povětrnostní vlivy./p>

Pergoly z hliníku nevyžadují údržbu

Díky ošetření hliníkové pergoly práškovou vypalovanou barvou, nevyžadují hliníkové pergoly žádnou domácí údržbu.

Zvětšení obytného prostoru

Pergoly z hliníkových profilů jsou možné umístit jako základní kontrukce na stavbu zimní zahrady. Nejenže budete mít nový prostor pro odpočinek, ale budete si moci užívat přírody i v zimě.

Luxusní a módní vzhled

Design hliníkové pergoly je nadčasový a novodobý. Skvěle padne nejen k modernímu bydlení, ale i ke klasickým domům.

Snadná montáž

Jednoduchou montáž hliníkové pergoly zvládne opravdu každý. Díky motáži, kterou provedete sami, ušetříte spoustu peněz.

Novinky

Hliníkové konstrukce se v dnešní době těší velké oblibě. Získáte bezúdržbový prostor s dlouhou životností. Získáte klidné místo k odpočinku a místo, kde trávit svůj volný čas, když venku svítí prudké slunce nebo vás překvapí dešťové přeháňky. Společnost Alcentrum se specializuje na hliníkové konstrukce již od roku 2008. Na výběr máte hned z několika variant.

Produktové řady hliníkových pergol

  • ECO
  • Nejlevnější hliníkovou pergolu, kterou nabízíme je právě varianta ECO. Je velmi oblíbená především z hlediska ceny, ale uspokojí každého zákazníka, který touží po kvalitním, ale nenáročném provedení. Vybrat si můžete z 15 rozměrů v barvách sněhově bílá nebo antracit. Od objednání u vás může být hliníková pergola do 3 dnů.

  • PROFI
  • Jste-li zastáncem kvalitně odvedené práce v odpovídající ceně, je právě pro vás produktová řada PROFI ideálním řešením. Nabízíme ji ve 20 standartních rozměrech. Vybrat si můžete ze dvou základních barev, ale pokud se vám nebudou líbit, zvolit si můžete také z široké škály barev. Můžeme vám hliníkovou pergolu PROFI dodat také ve formě stavebnice a vy si ji sami svépomocí můžete sestavit na zahradě. Pokud si na to netroufnete, přijedeme vám ji odborně smontovat s našimi profesionály.

  • DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je tou nejluxusnější variantou, kterou nabízíme. Pergoly vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo. Barvu pergoly si můžete vybrat tak, aby se hodila k vaší fasádě nebo plastovým oknům a dveřím.

Výhody hliníkových pergol

Mezi hlavní výhody našich pergol patří zajisté jejich dlouhá životnost a bezúdržbovost. Vaše zahrada získá dokonalý elegantní vzhled, pergoly se hodí jak ke klasickým domečkům, tak k rafinovaným novostavbám. Další výhodou, kterou je potřeba zmínit je, že zcela ochrání vaši terasu, kterou můžete mít sestavenou např. z choulostivého dřeva.

Chcete vědět více informací?

Chcete-li se dozvědět více o našich hliníkových pergolách, pomoci z výběrem nebo odpovědět na jakýkoliv dotaz, stačí nás kontaktovat.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE