Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Hliníková pergola překvapí celou rodinu pod stromečkem

02092013457Jako každý rok, tak i letos jste přípravy na Vánoce nechali na poslední chvíli a nemáte žádný rodinný dárek pod stromeček? Nejste si jisti, co by nejvíce potěšilo vaší rodinu?

Máme pro vás ideální tip, který je praktický a jistě udělá radost každému. Společnost ALcentrum pro vás vyrobí kvalitní hliníkové pergoly, které jsou tolik oblíbené, především z hlediska dlouhé životnosti a žádné údržby.

Na českém trhu působíme již od roku 2008, kdy jsme vznikli jako rodinná firma. Postupem času jsme se vypracovali a nasbírali spoustu zkušeností. Pro své klienty máme ve stálé nabídce připravené tyto produkty: hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážová stání, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo hliníkové ploty.

Pořídíte-li si hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. získáte tím kvalitní a odolnou konstrukci, kterou si jistě brzy zamiluje celá rodina. Díky hliníkové pergole můžete propojit obytnou část s částí zahrady a vytvořit tak mezičlánek, díky kterému můžete většinu dní trávit venku v blízkosti své zahrady a přitom být pod neustálou ochranou hliníkové pergoly.

Hliníkovou pergolu můžete využít pro různé účely. Jistě pod ní budete trávit nejvíce času s rodinou nebo přáteli, kdy budete pořádat grilovaní nebo oslavy. Můžete si zde vytvořit oázu klidu, kam se rádi ukryjete s knížkou a kávou v ruce. Nepřekvapí vás rozmary počasí, nemusíte hned utíkat do svého domu, jakmile začne pršet, budete chráněny svou novou pergolou z hliníku.

Výhody hliníkové pergoly

Nejvíce oblíbená je pergola z hliníku především pro svoji dlouhou životnost. Díky kvalitnímu propracování a výrobě z odolných hliníkových slitin, vám vydrží nepříznivé počasí a bude dělat radost i další generaci.

Dalším plusem, pro který je ceněna je téměř žádná údržba, již z výroby je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, díky které je velmi odolná a stálá. V nabídce můžete najít různé rozměry i barevná provedení, které můžete perfektně sladit s barevnými plastovými doplňky na svém domu. Po svých klientech nepožadujeme žádné zálohy předem. Vybrat si můžete z variant ECO, PROFI či DELUXE, kdy se každá varianta liší rozměry, cenou i barvou.

Překvapte svou rodinu na Vánoce

Stačí už jen objednat a naše hliníková pergola může být brzy u vás. Kontaktujte nás pro případné dotazy.