Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly české výroby do 3 týdnů od objednání

profiline01Také už čekáte, až jaro vypukne v plném proudu? Rádi byste dali své zahradě do další sezony nový rozměr a zároveň vytvořili i něco praktického a užitečného? Chcete se v létě schovat před parným sluncem nebo deštěm a ochránit i Vaši terasu?

Pak právě pro Vás jsou hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. jasnou volbou. Hliníkové pergoly od naší společnosti Alcentrum s.r.o. můžete navíc začít využívat velmi rychle, a to již do 3 týdnu od objednání.

Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. se již více než deset let zabývá na českém trhu výrobou konstrukcí z hliníkových profilů. Za dobu naší existence jsme načerpali mnoho užitečných zkušeností, a tak dokážeme vyhovět téměř každému přání našich zákazníků. Klademe důraz na kvalitně odvedenou práci, profesionalitu a individuální přístup ke každé zakázce. Zároveň se snažíme zakázky vyřídit v co nejkratším termínu. V případě hliníkové pergoly, garantujeme dodání do 3 týdnů od objednání.

Hlavní výhody hliníkových pergol a využití

Hliníkové profily, ze kterých jsou konstrukce sestavovány, jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál přináší hned několik výhod.
Hliníkové konstrukce mají velmi dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu. Zároveň jsou barevně stálé, odolné vůči povětrnostním podmínkám a nehořlavé. Velká variabilita hliníkových profilů zároveň nabízí jejich široké využití. Využít se dají jako zimní zahrady, zastřešení bazénů, zastřešení parkovacího stání nebo právě jako zahradní pergoly či altány.

Hliníkové pergoly jsou v poslední době mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Vytvoří na Vaší zahradě příjemný prostor, který si oblíbí snad všichni členové rodiny. Budete tak mít krásné místo pro odpočinek, relaxaci nebo třeba pro posezení s přáteli.
Nadčasový vzhled hliníkové pergoly Vám zaručí, že bude dobře vypadat jak u moderní novostavby i staršího rodinného domu. Vybrat si můžete z několika rozměrů, typů provedení i barevných odstínů.

Kompletní služby spojené s hliníkovou pergolou

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí kompletní služby. Poskytneme Vám odborné poradenství, zdarma zpracujeme návrh realizace a konkrétní místo přijedeme zaměřit. Hliníkovou pergolu pak na míru vyrobíme a do 3 týdnů od objednání bude stát na Vaší zahradě. Nepožadujeme žádné zálohy, platit budete až po dodání. Pokud byste rádi viděli naše již zrealizované zakázky, navštivte naše stránky a podívejte se do galerie realizací.

Jestliže Vás naše nabídka oslovila nebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221, také můžete využít kontaktní formulář. Všechny Vaše otázky rádi zodpovíme, poradíme s výběrem či objednávkou.