Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly dodávají zahradě šmrnc

DSC00032Chcete si užívat slunečné dny na zahradě a neohlížet se na to, jestli se náhodou nezmění počasí? Dodejte své zahradě nový šmrnc a nechte si zhotovit bezúdržbovou zahradní hliníkovou pergolu.

Pořiďte si funkční zastřešení terasy, které je nejen moderní a velmi stylové, ale i bezúdržbové. Hliníkové profily totiž nemusíte nijak zvlášť udržovat, zůstanou jako nové po dlouhá léta. Hliníkové pergoly si pořizuje čím dál více lidí, a to i proto, že se hodí ke všem typům domů. Skvěle zapadne na zahradu u staršího domku, ale i u novostavby.

Novou pergolu ocení zajisté celá rodina. Ta dospělá část rodiny si vychutná nový vzhled zahrady a děti budou mít vyžití za každého počasí.

Proč vsadit na hliníkové pergoly?

Hliníkové pergoly mají své přednosti, které ocení spoustu klientů.

  • Neomezená životnost a bezúdržbovost
  • Žlaby pergoly se mohou napojit na stávající kanalizaci
  • Snadná montáž a propracovanost
  • Uhlazené a elegantní zpracování
  • Nehořlavost
  • Možnost dodání obvodového zasklení v několika variantách

Naše hliníkové pergoly mají další obrovskou výhodu, a to pokud se rozhodnete v budoucnu rozšířit stávající hliníkovou pergolu na zimní zahradu, stačí nás kontaktovat. Hliníková zimní zahrada lze dostavět z již stávající hliníkové pergoly.

Varianty hliníkových pergol od Alcentrum s.r.o.

Hliníkové pergoly naše společnost Alcentrum vyrábí na zakázku podle vámi zvolených rozměrů terasy ve 3 produktových řadách, lišících se cenou a kvalitou:

  • hliníkové pergoly ECO
  • hliníkové pergoly PROFI
  • hliníkové pergoly DELUXE

Na vyžádání pro vás zdarma vypracujeme grafický návrh včetně předběžné kalkulace, abyste nekupovali zajíce v pytli. Již vyrobenou zahradní pergolu dopravíme po celé České republice.

Sjednoťte vzhled své zahrady a dejte jí opravdový šmrnc

Sjednocení zahrady dosáhnete tím, že použijete hliníkový materiál například i na přístřešek nad dveře nebo si necháte zhotovit třeba hliníkový plot.

Jakékoliv dotazy k hliníkové pegole

Máte-li jakékoliv dotazy k hliníkovým pergolám od naší společnosti, pak nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221 popřípadě prostřednictvím našeho kontaktního formuláře!