Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly jako dárek od Ježíška

DSC00080Rádi trávíte svůj veškerý volný čas s rodinou a nejlépe u vás doma, na zahrádce? Co takhle si ji více zvelebit hliníkovou pergolou, kterou si můžete pořídit pod stromeček?

Hliníková pergola potěší celou vaší rodinu a každý si v ní najde své místo. Maminka ji ráda využije k odpočinku od všedních starostí, tatínek si může přečíst knížku u šálku kávy a děti mohou hliníkovou pergolu využít k různým sportovním aktivitám, jako je například ping-pong či stolní fotbálek.

Vaše terasa si zaslouží dokonalou ochranu v podobě hliníkové pergoly, nebude na ni pršet, padat kroupy ani sníh. I sluneční paprsky mají neblahý vliv na terasové dřevo, může časem popraskat či zblednout.

 

 

 

 

 

Výhody hliníkové pergoly?

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum jsou oblíbené, protože mají spoustu výhod, které jsou například:

  • Beúdržbovost

Hliníkové slitiny, používané na výrobu hliníkových pergol a ostatních přístřešků jsou odolné a především bezúdržbové. Nemusíte se tak starat o každoroční nátěr proti korozi nebo škůdcům, v podobě červotočů apod.

  • Dlouhá životnost

Dlouhou životnost zaručujeme, protože konstrukce je odolná vůči výkyvům počasí. Na hliník nepůsobí ani déšť, mráz nebo ostré sluneční paprsky.

  • Moderní a elegantní design

Každý člověk má jiný vkus, každému z nás se libí jiný odstín a rozměr potřebujete takový, aby se přesně hodil k vašemu objektu. Proto společnost ALcentrum nabízí různé rozměry hliníkových pergol v různých odstínech. Vybere si opravdu každý.

  • Prostor pro relaxaci

Díky hliníkové pergole vám vznikne nový prostor, kde můžete trávit svůj čas s rodinou nebo přáteli. Můžete pořádat grilovací party nebo odpočívat ve stínu hliníkové pergoly.

Typy hliníkových pergol

   • ECO

Varianta ECO je nejoblíbenější a především nejlevnější hliníkovou pergolou u společnosti ALcentrum. V nabídce je v odstínech sněhově bílá nebo antracit hladký. Hliníkovou pergolu vám můžeme dodat ve formě stavebnice a vy si ji můžete sami sestavit na vaší zahradě.

   • PROFI

Hliníková pergola PROFI je určena především pro klienty, kteří hledají vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou. Je k dostání ve 200 různých odstínech a 20 rozměrech, ve kterých si vybere určitě každý.

   • DELUXE

U hliníkové pergoly DELUXE se jedná o nejkvalitnější a nejluxusnější provedení, které dodáváme společně s bezpečnostním sklem.

Zaujala vás nabídka našich pergol?

Neváhejte nás kontaktovat a společně vybereme správný typ hliníkové pergoly speciálně pro vás.