Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly lze využít i jako zastřešení u kavárny

hlinikova kavarnaRádi byste si splnili sen a otevřeli si svoji vlastní kavárnu? Nebo ji už máte a přemýšlíte jak jednoduše a elegantně vyřešit prostor venkovního posezení, které je tak oblíbené?

Máme pro Vás skvělé řešení – hliníkové pergoly, které Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o..

Specialisti na výrobu hliníkových konstrukcí – Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. vznikla již v roce 2008 jako rodinná firma. Na českém trhu se zabýváme realizací hliníkových konstrukcí všeho druhu, které jsou v současné době stále více oblíbené.

Z hliníkových profilů jsme schopni Vám navrhnout a sestavit pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, zastřešení garážového stání nebo zastřešení bazénu či vířivky. Hliníkové konstrukce můžete využít i jako zastřešení nad dveře nebo jako hliníkové ploty a zástěny. Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni vyhovět téměř všem Vašim požadavkům.

A proč zvolit právě hliníkovou pergolu?

Odpověď je zcela jednoduchá. Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých jsou konstrukce sestavovány, mají několik opravdu velkých výhod. Nejen majitelé kaváren s venkovním posezením jistě ocení jejich minimální nároky na údržbu a dlouhou životnost. Hliníkové pergoly jsou také barevně stálé, nehořlavé a odolné vůči vnějším vlivům.

Výběr modelové řady ze 3 různých typů

Ve společnosti Alcentrum s.r.o. se snažíme uspokojit všechny naše zákazníky. Proto jsme vytvořili 3 modelové řady hliníkových pergol.

  • Základním typem je hliníková pergola ECO, která Vás překvapí nízkými pořizovacími náklady.
  • Nejoblíbenějším modelem je hliníková pergola PROFI, která Vám poskytne skvělou kvalitu za rozumné peníze.
  • Pro nejnáročnější zákazníky je pak určena modelová řada hliníkových pergol DELUXE.

Pokud si ani tak z nabízených variant nevyberete, jsme připraveni Vám navrhnout hliníkovou pergolu na míru. Samozřejmostí je poskytnutí veškerého servisu a to od zaměření konkrétního místa, vytvoření návrhu až po samotnou realizaci kdekoliv po České republice.

Hliníková pergola vytvoří u Vaší kavárny či zahrady moderní designový prvek, který bude nejen dobře vypadat, ale bude také plně funkční. Vytvoříte tak příjemný prostor k posezení, kde si budete moci vychutnat kávu, víno nebo další dobroty i za nepříznivého počasí. Hliníková pergola Vás ochrání před deštěm, větrem a v létě Vám současně poskytne příjemný stín. Proto neváhejte, obraťte na společnost Alcentrum s.r.o. a svěřte se do rukou našich odborníků.

V případě zájmu kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Pro více informací můžete navštívit naše stránky alcentrum.cz, kde také najdete galerii našich již zrealizovaných zakázek i kontaktní formulář.