Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Hliníkové pergoly mají svá specifika a zásadní výhody

highline03Vlastníte krásný dům se zahradou a přemýšlíte, jak ještě více povznést celkový vzhled vaší nemovitosti? Zároveň chcete na zahradě trávit více času a to i za ne zcela příznivého počasí?

Hliníková pergola je ideálním řešením právě pro vás.

Věřte, že investice do hliníkové pergoly se vám vyplatí. Představíme vám specifika a výhody hliníkových pergol, abychom vám rozhodování usnadnili.

Libovolné rozměry a široký výběr barev

Hliníkové pergoly a jiné přístřešky z hliníku jsou u našich zákazníků stále více oblíbené. Důvod je velmi jednoduchý. Díky hliníkové pergole skvěle propojíte obytnou část s vaší zahradou. Pro člověka je přirození být v blízkém kontaktu s přírodou, tak proč si to nedopřát i u vás doma? Skvělou volbou jsou jak hliníkové pergoly, tak hliníkové zimní zahrady.

Našim zákazníkům poskytujeme hliníkové pergoly ve 3 produktových řadách. Každá řada má svá rozměrová a barevná specifika. Výběr je tedy prakticky nekonečný a vybere si u nás i ten nejnáročnější klient. Hliníková pergola vám přinese celou řadu jejího využití od posezení s rodinou až po domácí sportoviště.

Vlastnosti hliníkové pergoly

Při výrobě hliníkové pergoly používáme nejkvalitnější hliníkové slitiny. Jejich povrchová úprava je ošetřena vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Její stálost a oděruschopnost je neskutečná. V naší standardní nabídce naleznete 4 základní odstíny, ale pokud máte svůj oblíbený barevný odstín, který je v barevné škále RAL, pak i pro vás máme řešení.

Pro hliníkové pergoly a další přístřešky z hliníku používáme jako spojovací materiál nerezavějící ocel. Ochranu před nepříznivým počasím zajišťuje střešní krytina o síle 16 mm. Střešní krytinu můžete vybírat z variant v čiré, mléčné nebo barevné variantě.

Hliníkovou pergolu si můžete snadno postavit svépomocí. V případě, že chcete dodávku kompletní i s montáží, přijedou k vám naši kolegové a pergolu profesionálně nainstalují na místo. V případě, že si zvolíte montáž od nás, získáte zároveň dopravu po celé ČR zdarma.

Produktové řady hliníkových pergol

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům 3 produktové řady hliníkových pergol. První variantou je řada ECO, která je klasická, universální a její cena je nejnižší na trhu. Hliníkové pergoly z řady PROFI vás zaujmou vyváženým poměrem mezi kvalitou a cenou. Poslední produktovou řadou je DELUXE, která je nejluxusnější. Dodáváme ji s bezpečnostním sklem, střešní lištou ve zvolené barvě a speciálně zesílenými profily.

Výběr je jen na vás

Ještě si můžete užít krásný podzim pod hliníkovou pergolou. Kontaktovat nás můžete pomocí emailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.