Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly mohou posloužit i jako veranda

pergolabila1Neradi byste jako každý rok trávili jaro opravou a ošetřením dřevěné pergoly? Zvolte snadné řešení, a tím jsou pergoly z hliníku.

Navíc hliníková pergola vám může skvěle posloužit jako veranda k vašemu domu. Hliník nabízí spoustu prokazatelných výhod.

 

 

 

 

Proč zvolit verandu z hliníku?

Společnost ALcentrum,s.r.o. vyrábí hliníkové pergoly jen z těch nejkvalitnějších hliníkových slitin. Proto jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, hliníková konstrukce tak drží stále svou barvu.

Hliníková veranda, pergola a jiné hliníkové konstrukce dokonale ochrání vaši terasu a také vybavení, které na ni uschováte, jako je zahradní nábytek, věci na sport, květiny, atd. Zůstanou v suchu, chráněny před sněhem i deštěm.

Tou největší výhodou, kterou nabízí hliník je, že ho nemusíte nijak udržovat. Zdá-li se vám konstrukce znečištěna, stačí vzít saponát s vodou a verandu otřít. Hliníkové slitiny jsou ošetřeny vypalovanou barvou zvanou KOMAXIT, která chrání a udržuje hliníkové konstrukce.

Veranda z hliníku je vhodná pro kteroukoliv stavbu, ať už se jedná o nadčasový moderní dům nebo klasický domeček se sedlovou střechou. Hliníkové konstrukce mají universální vzhled.

Tři produktové řady

    • ECO

Mezi naše nejlevnější konstrukce patří produktová řada ECO. Tato varianta je vhodná hlavně k bílým plastovým doplňkům na vašem objektu, jako jsou dveře či okna. Vyrábíme ji v barvách bílá a antracit. Záleží nám na kvalitně odvedené práci, i když je tato řada nejlevnější.

    • PROFI

Produktová řada PROFI je vhodná pro zákazníky, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Velkou výhodou této konstrukce je možnost rozšíření do zimní zahrady. Pokud si na to troufnete, můžeme vám pergolu PROFI přivézt ve formě stavebnice a vy si ji sami k domu přistavíte.

    • DELUXE

Nejkvalitnější variantu DELUXE vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů. Na výběr máte jak rozměr, tak odstín konstrukce. Tuto hliníkovou variantu nelze dodat ve formě stavebnice.

Rádi byste se dozvěděli více o hliníkovém zastřešení?

Kontaktujte nás, společně najdeme řešení pro vaši zahradu. Zrealizujeme vaše přání od A do Z. Zodpovíme veškeré vaše otázky, náš zákazník je pro nás důležitý a na prvním místě.