Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly od českého výrobce – Alcentrum s.r.o.

hlinikove pergoly1I přestože léto je téměř u konce, ale i tak si můžete poslední teplé dny užít pod svou novou pergolou z hliníkových profilů. Jsme český výrobce rozmanitých hliníkových přístřešků.

Velké oblibě se mezi našimi zákazníky těší právě hliníkové pergoly. Více než 10leté zkušenosti jsou naší velkou devizou nejen ve výrobě, ale také v zákaznickém servise. Ozdobte i vy vaší zahrady elegantní pergolou z hliníku.

Hliníkové pergoly jsou skvělé jako přechod mezi obytným prostorem a zahradou. Na jaře a na podzim oceníte posezení, aniž by na vás pršelo a v létě se můžete schovat do příjemného chládku před ostrým slunečním světlem. Navíc můžete pergolu sladit s vašimi okny, takže nikdo nepozná, že jste ji přistavěli teprve nedávno.

 

 

 

 

Proč zvolit hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum?

    • Velký výběr rozměrů

Jsme si jistí, že si u nás vybere opravdu každý. Nejen, že držíme standardní rozměry skladem, ale jsme schopni vyrobit hliníkovou pergolu na míru, dle požadavků našich zákazníků.

    • Záruka na pergoly

Hliníkové pergoly mají záruku 24 měsíců, ale garantujeme vám životnost několika generací vaší rodiny. Hliníkové pergoly jsou velmi kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům a počasí.

    • Žádné zálohy

Jestliže si vyberete hliníkovou pergolu od naší společnosti, nebudete platit žádnou zálohu.

    • Doprava a platba

Je to v podstatě jednoduché. Stačí si vybrat jakým způsobem chcete pergolu zaslat a dle toho proběhne také platba. Doručení včetně profesionální montáže . U této varianty získáte dopravu zdarma a platba proběhne převodem na účet.

Další variantou je objednávka bez montáže. Zde se jedná o doručení dobírkou a celková cena se navýší o 500 Kč.

Vaši hotovou pergolu si můžete vyzvednout přímo u nás, objednávku zaplatíte a vše si odvezete domů.

Hliníkové pergoly za skvělé ceny

Zajímá vás, jak bude pergola z hliníku vypadá, pohlédněte si naše realizace. Vaše dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.