Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly s dlouhou životností

IMG 1115Rádi byste si pořídili ke svému domu nějaký altán nebo pergolu? Ale nechce se vám neustále řešit údržba nebo se bojíte, že vám přístřešek moc dlouho nevydrží?

U dřevěné konstrukce musíte řešit každoroční nátěry, ať už proti škůdcům, nebo barva dřeva může změnit odstín nebo úplně vyblednout. To se vám u hliníkové konstrukce stát nemůže. Její barva je stálá a odolná. Velkou výhodou u hliníkových pergol je jejich dlouhá životnost, která je způsobena především tím, že jsou slitiny odolné vůči veškerému počasí. Pořiďte si svou novou hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. a užijte si první jarní dny, které nás čekají, na své zahradě.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je prověřenou společností, která se pohybuje na českém trhu již od roku 2008. Svým klientům nabízíme konzultaci a zaměření projektu zcela zdarma. Pergolu vám rádi smontuje náš profesionální tým nebo vám ji můžeme dovézt ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na své zahradě. Většinu hliníkových pergol držíme skladem, takže jsme schopni vám ji dodat do 3 dnů od objednání.

 

 

Výhody hliníkové pergoly

    • Elegantní a moderní a nadčasový design

Hliníková pergola se bude určitě hodit k jakékoliv stavbě. Může se jednat o moderní dům, novostavbu nebo starší baráček se sedlovou střechou. Nabízíme širokou škálu rozměrů i odstínů, takže si může vybrat každý.

    • Ochrana terasy

Hliníková pergola dokonale ochrání terasu i věci na ni uložené. Můžete mít terasu sestavenou například z nějakého exotického dřeva nebo materiálu, který nesmí navlhnout a pod hliníkovou pergolou bude dokonale v bezpečí.

    • Prostor navíc pro relaxaci

Postavením hliníkové pergoly získáte prostor navíc, který vám v létě poskytne příjemný stín i úkryt před letním deštíkem. Pokud si budete přát pergolu zasklít, rádi vám s tím pomůžeme. Zimní zahradou získáte obytný prostor, který může mít mnohá využití.

    • Žádná údržba

Hliníkové konstrukce ošetřujeme vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou nabízíme v různých odstínech. Povrch pak bude velmi odolný a vy se nebudete muset starat o údržbu hliníkové pergoly.

Výběr je jen na vás

Teď už si stačí jen vybrat, kontaktovat nás, my vám rádi vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. V nabídce naleznete i zahradní altány, přístřešky nad dveře, ploty, garážová stání apod.