Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly s montáží zdarma při objednávce nad 50 tisíc

profiline02Přemýšlíte o nové pergole, která by Vám poskytla kryté místo pro relaxaci? Chcete si posedět na zahradě i za nepříznivého počasí nebo se schovat před horkým letním sluncem? Zároveň byste rádi ochránili i svoji terasu před deštěm?

Všechny tyto parametry splňují kvalitní hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. Nyní pro Vás máme i jedinečnou akční nabídku na montáž hliníkových pergol zdarma a to při objednávce nad 50 000 Kč.

Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s r o. je jedničkou a českém trhu v oblasti hliníkových konstrukcí všeho druhu. Za dlouho dobu naší existence jsme nasbírali mnoho zkušeností a díky nim jsme schopni navrhnout Vám řešení, se kterým budete jistě spokojeni.

Hliníkové přístřešky jsou velmi variabilní a můžete je využít pro různé účely. Skvěle se hodí na realizaci pergol, zahradních altánů, zastřešení garážového stání či bazénů, zimních zahrad nebo přístřešků nad vchodové dveře. Své využití najdou hliníkové konstrukce také v podobě plotů a plotových zástěn.

Výhody a porovnání s ostatními materiály

Pergoly vyrobené z jiných běžných materiálů vyžadují svoji pravidelnou údržbu a za nějaký čas dokonce výměnu. V tom se hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. zásadně liší.

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých jsou konstrukce vyráběny, zaručují velmi dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu. Dalšími výhodami tohoto materiálu jsou – barevná stálost, odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a nehořlavost. Jistě také oceníte jejich elegantní a nadčasový vzhled. V neposlední řadě Vás potěší i rozumné pořizovací náklady.

Montáž zcela zdarma nebo sleva až 20%

Využijte nyní naší akční nabídku! Při objednávce hliníkové pergoly nad 50 000 korun bez DPH Vám poskytneme montáž zcela zdarma. V případě, že si vaši pergolu budete chtít sestavit sami, pak Vám poskytneme slevu na model ECO 15% a na modelové řady PROFI a DELUXE 20% z pořizovací ceny!

Modelové řady hliníkových pergol

Společnost Alcentrum s.r.o. má v současné době v nabídce tři typy hliníkových pergol.

Prvním a základním typem je hliníková pergola ECO. Ta je určena pro nenáročné uživatele, kteří do realizace pergoly nechtějí investovat velké peníze. Zlatou střední cestou je hliníková pergola PROFI, která je mezi zákazníky nejoblíbenější a nabízí skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Posledním a nejluxusnějším typem hliníkové pergoly je model DELUXE, který je určen pro opravdu náročné zákazníky.

Samozřejmostí je také možnost navrhnutí hliníkové pergoly na míru podle Vašich představ. Nabízíme kompletní servis a to od zaměření konkrétního prostoru, přes výrobu, dodání i montáž.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech  739 292 921 nebo 732 607 221. Naši odborníci jsou připraveni Vám zodpovědět Vaše otázky, případně pomohou s výběrem i objednávkou. Pro více informací navštivte stránky alcentrum.cz. Na těchto stránkách naleznete jak galerii našich již zrealizovaných zakázek, tak i kontaktní formulář, který můžete využít pro komunikaci s námi.