Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

27082012214Toužíte po nové pergole, jen nevíte jakého si zvolit výrobce? Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní pergoly vyrobené z hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, a nemusíte se o ně příliš starat.

Navíc má pro své zákazníky připravenou speciální nabídku, která se týká hliníkových pergol se slevou až 20%.

Začínají nám chladné dny, které se navíc i zkracují a je brzy tma, ale to neznamená, že musíte na stavbu nové hliníkové pergoly čekat na jaro. Naopak, je výhodné být v předstihu a pergolu mít připravenou již na teplé dny a první grilování s přáteli. Společnost ALcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008, má mnohaleté zkušenosti, které se vpisují do tvorby hliníkových přístřešků.

Pro své klienty máme v nabídce různé typy hliníkových přístřešků. Není to pouze hliníková pergola, ale také hliníkové zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře či hliníkové ploty.Varianty hliníkových pergol

    • ECO

Jste zastáncem nejlevnější varianty při výběru hliníkové pergoly? Pak je to právě hliníková pergola ECO, kterou nabízíme v kvalitním a universálním provedení, ale za nejnižší cenu na trhu. Můžete ušetřit více peněz, když si neobjednáte profesionální montáž, ale my vám přivezeme pergolu ve formě stavebnice a vy si postavíte pergolu svépomocí. Vybrat si můžete ze dvou základních typů od 300 do 700 cm a v barvách sněhově bílá nebo antracit hladký.

    • PROFI

Varianta hliníkových pergol PROFI vám nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a pořizovací cenou produktu. Tento typ se dá rozšířit do zimní zahrady a vy si můžete užívat i chladné dny v pohodlí s pohledem do své zahrady. Nabízíme ji ve 20 různých rozměrech, a pokud si nemůžete vybrat v nabízených standartních odstínech, je pro vás připravena barevná škála stupnice RAL.

    • DELUXE

Pro náročnou klientelu máme připravenou variantu DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, je to především bezpečnostní sklo s UV ochranou nebo speciálně zesílené profily. Pergolu DELUXE nabízíme pouze z profesionální montáží.

Rozhodnutí je jen na vás

Objednejte si hliníkovou pergolu od kvalitního českého výrobce ALcentrum, s.r.o., nepožadujeme žádné zálohy předem. Kontaktujte nás a využijte speciální nabídky, kdy na hliníkové pergoly nabízíme 20% slevy.