Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly skvěle zastřeší terasu u nového bytu

highline02Hliníková pergola vám poskytne celou řadu výhod, mezi které patří především odolnost materiálu a dlouhá životnost pergoly.

Můžete si ji nechat postavit jak k baráčku, tak využít zastřešení k bytové terase. Budete moci trávit nejen letní dny venku v příjemném stínu své pergoly.

Tři produktové řady

  • Produktová řada ECO

Hlavními výhodami hliníkové pergoly ECO je její nízká cena a jednoduché provedení, které se dá sladit s jakýmikoliv doplňky. Patří mezi nejoblíbenější varianty. Můžete vybírat ze dvou standartních typů v barvách bílá a antracit a v 15 různých rozměrech. Hliníkovou pergolu ECO vám dovezeme ve formě stavebnice a vy si ji svépomocí snadno sestavíte.

 

  • Produktová řada PROFI

Produktovou řadu PROFI nabízíme ve čtyřech základních barvách (bílá, antracit, stříbrná, hnědá), ale pokud vám nebude vyhovovat žádná z nabízených barev, můžete si vybrat z barevné stupnice RAL. Vybírat můžete z 20 různých rozměrů. Tato řada rozhodně uspokojí i náročnější klientelu, a bude vám perfektně ladit s jakýmikoliv barevnými plastovými okny. Hliníkovou pergolu PROFI můžete navíc rozšířit do zimní zahrady.

  • Produktová řada DELUXE

Nejluxusnější provedení hliníkové pergoly nese jméno DELUXE. Provedení je velmi kvalitní a je použit jen ten nejkvalitnější materiál. Pergolu dodáváme společně s bezpečnostním sklem, které je navíc opatřeno UV ochranou. Barevné provedení i rozměr si můžete vybrat podle svých požadavků.

Výhody hliníkové pergoly

  • Bezúdržbovost

U hliníkových pergol vás nečeká žádná údržba, protože její povrch je upraven speciální vypalovanou barvou KOMAXIT, takže jsou velmi odolné a stálé.

  • Dlouhá životnost

Na hliníkové pergoly nemají vliv ani rozmary počasí, takže jejich životnost je opravdu dlouhá.

  • Ochrana terasy

Vaše terasa bude chráněna před deštěm, kroupami nebo slunečními paprsky, jen díky hliníkové pergole.

  • Universálnost

Hliníkovou pergolou nemusíte zkrášlit pouze zahradu u domu, ale také terasu k bytové jednotce. Její vzhled je elegantní a universální, takže se bude hodit k jakékoliv stavbě.

Obohaťte svou bytovou terasu hliníkovou pergolou

Rádi k vám přijedeme a zaměříme projekt zdarma. Pomůžeme vám s realizací a zodpovíme vaše dotazy. Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo telefonicky.