Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly zhotovíme i v době karantény

06062012125Přemýšlíte, jak byste efektivně mohli využít období státem nařízené karantény? Pokud vlastníte rodinný dům, máte právě nyní ideální čas trochu zvelebit Vaši zahradu.

Chtěli byste si pořídit kvalitní bezúdržbový přístřešek, který bude zároveň i skvěle vypadat? Pak právě pro Vás jsou ideálním řešením hliníkové pergoly, které Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o..

Alcentrum s.r.o.

Naše společnost Alcentrum s.r.o. působí v České republice již více než deset a zabývá se výrobou konstrukcí z hliníkových profilů. Za dobu naší existence jsme si vytvořili pevné místo na trhu a načerpali mnoho užitečných zkušeností. Naší prioritou je Vaše spokojenost. I proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se uspokojit Vaše požadavky.

Hliníkové pergoly, které Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o., jsou v současné době stále oblíbenějším produktem. A to nejen proto, že si je můžete pořídit za velmi příznivé ceny, ale i proto, že mají několik dalších výhod. Hliníkové pergoly mají totiž velmi malé nároky na údržbu a jejich životnost je opravdu dlouhá. Jistě oceníte i nehořlavost materiálu, odolnost vůči povětrnostním podmínkám i barevnou stálost.

A jak si hliníkovou pergolu vybrat?

Není to tak těžké. Pokud budete chtít, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Pro jednodušší orientaci Vám představíme 3 produktové modely hliníkových pergol, které naše společnost Alcentrum s.r.o., nabízí.

Základním typem je kvalitní hliníková pergola ECO, která Vás příjemně překvapí svými nízkými pořizovacími náklady. Nejoblíbenějším typem u zákazníků je hliníková pergola PROFI, která je zlatou střední cestou v poměru ceny a kvality. Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, zvolte hliníkovou pergolu typu DELUXE. Všechny tyto modely si můžete vybrat v několika rozměrech a barvách. Pokud byste ani tak nenašli to, co hledáte, jsme připraveni Vám navrhnout hliníkovou pergolu na míru.

A jak bude objednávka probíhat?

Vy si vyberete hliníkovou pergolu podle Vašeho přání a zbytek nechte na nás. Konkrétní místo si k Vám osobně přijedeme zaměřit a na základě Vaší objednávky pak vytvoříme projekt. Poté požadavky zadáme do výroby a nakonec ji přijedeme namontovat kamkoliv po celé České republice. Nepožadujeme žádné zálohy, platíte až po dodání. Navštivte naše stránky alcentrum.cz, kde najdete všechny podrobné informace i galerii našich realizací.

Věřte, že hliníková pergola od společnosti Alcentrum s.r.o. je jednoduchým a zároveň elegantním řešením, pokud chcete propojit Váš dům se zahradou. Získáte tak jedinečný prostor, který budete moci využít i za nepříznivého počasí.

Doufáme, že Vás naše nabídka oslovila. V případě zájmu kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít také můžete našeho kontaktního formuláře.