Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové ploty se dokonale hodí k hliníkové pergole

plotyJestliže vlastníte nemovitost se zahradou, pak ji máte jistě oplocenou. Každý ví, že jednou za čas je plot potřeba celý vyměnit, ošetřit plaňky, natřít je a mnoho dalších aktivit jen kolem plotu.

Co kdyby na trhu existoval plot, který prostě postavíte a už se o něj nebudete muset starat? Máme pro vás skvělou zprávu. Přesně takový plot najdete u nás.

Proč je plot tak důležitý

Mít oplocený pozemek má celou řadu výhod, ať už bydlíte ve městě, na vsi nebo na samotě. Plot je jakousi mentální ochranou před vniknutí někoho cizího na pozemek, chrání vás, vaše děti, domácí mazlíčky i majetek.

Pokud žijete ve městě, plot je prakticky nutností. Ochrana před zloději, toulavými psi nebo kýmkoli, kdo by chtěl chodit po vašem soukromém pozemku, aniž byste o to stáli.

Správný plot ochrání vaše děti při hře na zahradě, ale také vaše domácí mazlíčky, která mohou volně pobíhat po pozemku.

Stavět můžete začít kdykoli

Právě podzim je ideální dobou pro stavbu nového plotu. Počasí je stále příjemné, půda není zmrzlá, ani příliš promoklá, takže můžete jednoduše vykopat základy. Navíc novela zákona z roku 2018 velice zjednodušila stavby plotu. Nepotřebujete stavební povolení na plot, který je do výšky 2 metry, stavíte-li plot, který nehraničí s veřejně přístupnou pozemní komunikací nebo prostranstvím a stavíte-li plot v zastavěném území nebo zastavitelné ploše.

Vyberte ten správný plot

Na českém trhu existuje celá řada plotů. Od dřevěných, kovových, betonových až po ty bezúdržbové. Záleží na vás, jaký plot si vyberete, ale věřte, že pokud sáhnete po tom bezúdržbovém, rozhodně neuděláte chybu.

Bezúdržbový plot z hliníku

Bezúdržbový plot je vyroben z hliníkových profilů. Hliníkové ploty vydrží několik generací, aniž by došlo k jejich narušení. Hlavním důvodem je jejich povrchová úprava komaxitovou práškovou barvou. Jednoduše si tak můžete vybrat odstín barvy vašeho plotu, který bude ladit k oknům, dveřím nebo hliníkové pergole.

Hliníkový plot od české společnosti

Na českém trhu působíme již celou řadu let a svým zákazníkům poskytujeme hliníkové přístřešky mnoha typů, ale také hliníkové ploty. V nabídce naší společnosti naleznete mnoho provedení, rozměrů a barev. Pošlete nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře, emailu nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Zajistíme vám optimální řešení dle vašich přání.