Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové přístřešky do 3 týdnů na vaší zahradě

highline01Toužíte po ochraně vaší terasy a rádi byste ji pořídili zastřešení, které nemusíte nijak ošetřovat, a vydrží vám několik generací?

Pořiďte si kvalitní zastřešení z hliníku ve formě hliníkové pergoly, kterou jsme schopni dodat vám v rekordně krátkém čase, a sice do 3 týdnů od objednávky.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je český výrobce a zároveň dodavatel hliníkových konstrukcí. Vznik firmy se píše již od roku 2008, kdy vznikla jako rodinná společnost.

 

 

 

 

 

Sortiment hliníkových výrobků

  • Hliníkové pergoly

Hliníková pergola dokonale ochrání vaší terasu, ať už ji máte postavenou s choulostivého materiálu nebo na ni máte umístěný zahradní nábytek, který nesmí navlhnout.

  • Hliníková garážová stání

I vaše auto potřebuje své parkovací místo a zároveň elegantní ochranu. Nepoškodí ho kroupy ani sluneční paprsky. Barvu garážového přístřešku budete moci sladit s plastovými okny či dveřmi.

  • Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradou elegantně rozšíříte obytný prostor a získáte tak místnost navíc pro vaše relaxační chvilky. Můžete celoročně pěstovat exotické rostliny, jako jsou citrusy nebo palmy.

  • Zahradní altány

Zahradní altány jsou vhodné pro moderní pasivní domy, protože se nekotví do obvodového zdiva. Účel splňují stejný jako hliníkové pergoly.

  • Hliníkové přístřešky nad dveře

Hliníkový přístřešek nad dveře oceníte především, když venku v dešti stojíte u vchodu a hledáte klíče v kabelce zatím, co vám prší za krk. Přístřešek elegantně ozdobí váš vchod.

Výhody hliníkové pergoly

  • Minimální údržba

O hliníkovou pergolu se nemusíte starat. Neřešíte nátěr nebo ošetření jako tomu je u dřevěné pergoly. Povrch hliníkových profilů je ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná a stálá.

  • Dlouhá životnost

Životnost hliníkových slitin, ze kterých vyrábíme konstrukce je velmi dlouhá. Vydrží vám po několik generací.

  • Universální vzhled

Hliníkové pergoly mají universální, ale přesto elegantní vzhled. Budou se hodit ke kterékoliv stavbě.

  • Široká nabídka

V nabídce naleznete široké spektrum hliníkových pergol různých barev i rozměrů. Nabízíme tři produktové řady ECO, PROFI, DELUXE.

Chcete si pořídit svou hliníkovou pergolu?

Najdeme společně optimální řešení dle vašeho přání, stačí kontaktovat společnost ALcentrum, s.r.o.