Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkovou pergolu ocení celá rodina

hlinikovepergoly1Rozhodli jste se vytvořit na své zahradě oázu klidu, kde si bude moct velebit celá rodina? Rádi vám postavíme hliníkovou pergolu z kvalitních hliníkových profilů.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008, kdy se zabývá výrobou různých hliníkových přístřešků z kvalitních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné. Vy si už jen můžete vybrat jednu ze 3 variant hliníkových pergol, které se liší jak barevným provedením, rozměry nebo cenou. Rozhodli jsme se pracovat s hliníkem, protože je to nadčasový materiál, který je navíc velmi odolný a nepotřebuje žádnou údržbu. Hliníková pergola dokonale ozdobí celý váš dům a určitě si ji zamiluje celá vaše rodina.

Hliníková pergola poskytne vám i vaši terase komfortní ochranu. V létě si budete chtít odpočinout před prudkým sluncem, tak se můžete schovat pod hliníkovou pergolu, která vám poskytne stín. Na vaší novou terasu, kterou máte sestavenou z kvalitního materiálu, nebudu pražit slunko, ani na ni nebude pršet nebo padat kroupy. Bude pod neustálou ochranou hliníkové pergoly.

Typy hliníkových pergol

    • Hliníková pergola ECO

Hliníková pergola ECO je velmi oblíbená především kvůli své nízké ceně. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů v barvách bílá a antracit. Všechny rozměry držíme skladem, proto vaše nová pergola ECO může být u vás již do 3 dnů od vytvoření objednávky. Standartní barvy pergoly se budou hodit k plastovým oknům.

    • Hliníková pergola PROFI

Pokud hledáte kompromis mezi pergolami, je to právě hliníková pergola PROFI, která je kvalitní, ale stále za rozumnou cenu. V nabídce naleznete až 20 rozměrů ve 4 základních barvách, bílá, stříbrná, hnědá nebo antracit.

    • Hliníková pergola DELUXE

Máme hliníkovou pergolu i pro tu nejnáročnější klientelu, a tou je DELUXE pergola, která je vyrobena jen z těch nejluxusnějších materiálů, jako je kvalitní bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Vybrat si můžete jak rozměr tak barvu ze vzorníku RAL, kde naleznete až 200 barevných odstínů.

Chtěli byste více informací?

Pokud byste se rádi dozvěděli vše o hliníkových pergolách, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy, například výhody, které hliník nabízí. Konzultaci i zaměření projektu máte od nás zdarma. Mimo hliníkové pergoly vám rádi zhotovíme i garážové stání, zimní zahrady, hliníkové ploty, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány.