Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

profiline 02Rádi byste měli na své zahradě příjemné místo pro odpočinek, relaxaci a společně strávené chvíle s rodinou nebo přáteli?

A to i za nepříznivého počasí? Není nic jednoduššího, než se podívat na různá provedení zahradních altánů z hliníkových profilů, které nabízí původem rodinná firma Alcentrum.

Naše firma Alcentrum má bohaté zkušenosti s výrobou hliníkových pergol a samonosných zahradních altánů, které lze upravit dle vašich představ a přání.
Velkou předností hliníkových přístřešků je to, že se můžete vyhnout vrtání a ukotvení do nosné zdi vašeho domu. Další nespornou výhodou hliníkových konstrukcí je jejich nehořlavost a nenáročná údržba.

 

 

 

 

 

Z čeho se skládá zahradní altán?

Konstrukce altánů jsou vyrobeny z vysoce kvalitních hliníkových slitin, spoje jsou zhotoveny z nerezu. Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu a další alternativou je pak volba bezpečnostního skla. Hliníkové konstrukce jsou nabízeny ve více než stovce odstínů práškové vypalované barvy KOMAXIT.

Hliníkové altány uspokojí svoji variabilitou i ty nejnáročnější uživatele. Skvěle vypadají jak u moderních novostaveb, tak i u starších rodinných domů.
Svoji bezúdržbovostí a odolností Vám ušetří nejen soustu práce ale také peněz.

Provedení zahradních altánů

Snažíme se vyjít vstříc všem našim potencionálním klientům, proto vyrábíme 3 různá provedení hliníkových altánů:

  • Provedení ECO – základní varianta hliníkového altánu s nejnižší cenou na trhu, která uspokojí potřeby nenáročných klientů
  • Provedení PROFI – nejprodávanější provedení, možnost výběru z mnoha barevných odstínů a 30ti rozměrů
  • Provedení DELUXE – pro velmi náročné klienty, kteří mají rádi luxusní provedení a rádi si za nadstandard připlatí

Správný výběr zahradního altánu

Chcete-li poradit s výběrem zahradního altánu nebo máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře umístěného na našich stránkách nebo na telefonním čísle 732 607 221.