Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Jakou variantu montáže hliníkové pergoly zvolit?

IMG 1115Rozhodli jste se, že si do nové zahradní sezóny pořídíte hliníkovou pergolu, ale váháte, jakou variantu montáže zvolíte. Přinášíme vám několik rad a tipů, které vám mohou s rozhodováním pomoci.

Našim zákazníkům poskytujeme možnost nakoupit hliníkovou pergolu s nebo bez profesionální montáže. Vše záleží na typu pergoly a také vaši vlastní sebereflexi, zda montáž zvládnete. Na našich stránkách najdete video, kde je krok po kroku vidět, jak montáž hliníkové pergoly probíhá, co vše je potřeba atd.. Na základě tohoto videa se pak můžete rozhodnout, jakou variantu montáže zvolíte právě vy.

Varianty montáží

    • Profesionální montáž

Celková částka za kompletní dodávku se může lišit díky velikosti hliníkové pergoly, jejímu produktovému provedení – ECO, PROFI, DELUXE.

Pokud se rozhodnete pro montáž hliníkové pergoly našimi profesionály, pak vám bude naúčtováno 15% DPH na dodávku hliníkové pergoly. Platba je vyžadována předem na bankovní účet a to před samotnou realizací projektu.

    • Montáž hliníkové pergoly svépomocí

V případě, že naše instruktážní video bylo dostačující a vy jste zhodnotili, že dokážete hliníkovou pergolu postavit svépomocí, pak vám gratulujeme. K vaší hliníkové pergole vám připočteme 21% DPH a zboží vám bude zasláno do 3 dní od jeho objednání dobírkou. Hliníkovou pergolu si také můžete vyzvednout přímo u nás na pobočce.

Doprava hliníkové pergoly

Jestliže jste se rozhodli pro profesionální montáž hliníkové pergoly, pak vám celou konstrukci dovezeme ZDARMA po celé České republice.

U montáže svépomocí vám nebudeme dopravu účtovat do 50 km od Veselí u Pardubic. U větších vzdáleností je doprava účtována dle předchozí domluvy a odvíjí se také od typu a ceny zakoupené hliníkové pergoly.

S nákupem i montáží vám rádi poradíme

Naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití, a proto jim poskytujeme kompletní servis. Vždy hledáme individuální řešení celého projektu a snažíme se co nejvíce vyhovět požadavkům zákazníka. I vám pomůžeme s výběrem hliníkové pergoly a její montáží. Kontaktujte nás rádi s vámi najdeme ideální řešení vaší nové hliníkové pergoly a její montáže.