Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Každý si může dopřát kvalitní hliníkovou pergolu

27082012214Nechce se vám utrácet za předražené zastřešení, ale tolik toužíte mít v létě prostor, kde se můžete schovat před ostrými paprsky?

Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás dokáže vyrobit kvalitní hliníkové zastřešení již od 25 481 Kč. Pergola z hliníku vás jistě zaujme příznivou cenou, ale také řadou výhod, které vám rádi představíme. Budete-li si přát, rádi vám pergolu zasklíme, jako zimní zahradu a vy můžete trávit i chladnější dny venku. V létě vám pergola poskytne úkryt před sluncem a můžete zde pořádat grilování pro rodinu a přátelé.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je zde pro vás již od roku 2008. Pokud si budete přát jiný přístřešek z hliníku, tak my vám jej rádi vyrobíme. Mimo hliníkové pergoly se specializujeme také na zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře a také vám rádi vyrobíme hliníkové ploty a plotové zástěny.

Výhody hliníkové pergoly

    • Ochrana terasy

Terasu můžete mít složenou z nějakého exotického materiálu, například ze dřeva, na které nesmí svítit ostré letní slunce nebo v zimě padat sníh. Hliníková pergola jej dokáže dokonale ochránit. Také věci které na ni uložíte, jako je zahradní nábytek nebo gril budou pod neustálou ochranou.

    • Dlouhá životnost

Hliník je velmi odolný materiál, který vám vydrží opravdu dlouhá léta, a to především díky odolnosti proti povětrnostním vlivům. Nemají na něj žádný vliv kroupy, námraza, kyselý déšť ani ostré slunce. Stále si drží svůj tvar i barvu.

    • Moderní design

Díky různému provedení a barevnému odstínu jsou hliníkové pergoly velmi nadčasové. Hliníková pergola se bude jistě hodit k jakékoliv stavbě, ať už se bude jednat o moderní pasivní dům nebo starší baráček se sedlovou střechou.

    • Žádná údržba

Veškeré hliníkové konstrukce jsou již z výroby ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je k dostání ve 200 různých odstínech. Vy o svou pergolu nemusíte již nadále pečovat nebo ji něčím natírat.

    • Rozšíření vašeho obytného prostoru

Díky postavením hliníkové pergoly k francouzským dveřím, získáte prostor navíc, který plynule naváže na váš dům a dokáže elegantně propojit domov s vaší zahradou.

Jste rozhodnuti pořídit si hliníkovou pergolu?

Nyní to je pouze na vás. Stačí si zvolit jednu z variant hliníkových konstrukcí. Neváhejte nás kontaktovat.