Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Letní sezóna pod vaší novou hliníkovou pergolou

0Pro mnohé z nás přichází nejkrásnější období v roce. Hlavně děti milují léto, protože mají prázdniny, které si užívají plnými doušky na výletech, táborech a společných dovolených. Pojďte nejen svým dětem zpříjemnit letní dny a večery novou hliníkovou pergolou.

Dokonale vás ochrání před rozmary počasí od parného slunce až po letní deštík, vaši zahradu navíc zkrášlí a elegantně rozšíří obytný prostor.

Hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum, s.r.o. jsou universální, protože je dokonale sladíte s moderním domem i klasickým rodinným domem. Universálnost hliníkových pergol doplňuje jejich funkčnost a designové provedení. Na výběr máte ze tří produktových řad, které se liší svými konkrétními vlastnostmi.

 

Výhody hliníkové pergoly

Svým majitelům přináší hliníkové pergoly celou řadu výhod, které jistě oceníte i vy.

    • Kvalitní a odolný materiál

Na výrobu hliníkových pergol používá společnost Alcentrum, s.r.o. kvalitní hliníkové slitiny. Ty jsou velmi odolné, stálé a díky vypalované práškové barvě KOMAXIT zůstává jejich barva neměnná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Tím je také zaručena maximální živostnost hliníkové pergoly, která u vašeho domu vydrží po několik generací vaší rodiny.

    • Nabídka pro každého

Nabídka hliníkových pergol je opravdu široká, a proto si u nás vybere opravdu každý. Především rozměry a barevné provedení je to, co naše zákazníky zajímá nejvíc. V případě, že nemáme rozměr standardně v nabídce, dokážeme jej vytvořit dle přání zákazníka.

    • Ochrana pro terasu a její obyvatele

V dnešní době je výběr materiálů pro stavbu terasy opravdu široký. Bohužel, některé jsou méně odolné nebo choulostivé na vlivy počasí, a proto je ideální terasu zastřešit hliníkovou pergolou. Ta ochrání nejen terasu jako takovou, ale veškeré vybavení a především její obyvatele. Využívat tento nově vzniklí prostor pak můžete mnoha způsoby.

    • U nás neplatíte žádné zálohy

Asi je to v dnešní době velmi nezvyklé, ale po našich klientech nepožadujeme žádné zálohy předem. Přijedeme na místo, kde má pergola vzniknout, vše si zaměříme a vytvoříme cenovou nabídku.

Skvělá hliníkový pergola i pro vás

Zajímá vás více informací o hliníkových pergolách. Rádi vám je zodpovíme. Můžete se k nám přijet podívat do Veselí u Přelouče, nebo nás můžete kontaktovat.