Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Léto na vaší terase

11052012203Máme tu nejkrásnější období v roce. Čas letních radovánek, dlouhé pózování venku a období grilování. K letním radovánkám se perfektně hodí kvalitní hliníková pergola , která vám poskytne ochranu, ozdobí zahradu a rozšíří váš obytný prostor, protože propojí vaši zahradu s domem.

Společnost ALcentrum, sro pro vás vyrábí kvalitní pergolu z hliníkových profilů, která je univerzální, ale přesto designová a funkční. V naší nabídce naleznete 3 různé varianty hliníkových pergol , které se liší rozměry i barevným provedením.

Nyní můžete řešit počasí, můžete si odpočinout při grilování s rodinou překvapit letní přeháňku a vy se v poklidu ukryjete před deštěm do svých nových hliníkových pergol. Nemusíte rušit svou zahradní párty. Hliníková pergola dodá váš dům nový rozměr a vy budete mít své vysněné místo pro odpočinek.

Výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly nabízí svým klientům mnoho výhod, které vám rádi představíme. Díky tomu můžete rozhodnout, zda si nějaký hliníkový přístřešek pořídíte nebo nikoliv.

    • Odolný materiál

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné, a jejich barva je stálá. Jako povrchová úprava je použita vypalovaná barva KOMAXIT, která je oděru odolná. Hliníkové přístřešky odolávají vlivům počasí, díky tomu je jejich životnost dlouhá a mohou vydržet i po několik generací.

    • Široká nabídka

Přání našich zákazníků jsou všelijaká a my se je snažíme plnit na 100%. Proto je naše nabídka přístřešků rozmanitá a především jejich rozměry a barevné provedení. Klient si může vybrat z barevné stupnice RAL, kde se nachází až 200 barevných odstínů.

    • Ochrana terasy a nejen ji

Terasu můžete mít sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, který nesmí pražit slunce nebo padat kyselý déšť, proto vám pomůže naše hliníková pergolu, která dokonale chrání a nejen ji, ale i věci na ni uschované, jako zahradní nábytek, pingpongový stůl apod.

    • Žádné zálohy

Možná vás překvapí, že nepožadujeme po vašich klientech žádné zálohy předem, jako by to mohlo být u jiných společností. Přijímáme přímo na místo a projekt si zaměříme zcela zdarma, vytvoříme pro vás cenovou nabídku a vy se pak sami vyberete, zda si hliníkovou pergolu pořídíte.

Skvělé ceny hliníkových pergol

Rádi vám zodpovíme nové dotazy. Přijeďte se k nám podívat na realizaci hliníkových pergol. Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo telefonicky.