Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Napište si Ježíškovi o novou pergolu

Ještě stále nemáte napsaný dopis Ježíškovi? Nevíte o jaký dárek si napsat? Máme pro vás super vánoční tip, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Pakliže toužíte váš volný čas trávit s rodinou nebo přáteli na vaší terase, jistě oceníte zastřešení terasy kvalitní hliníkovou pergolou, která ochrání nejen vás před nevlídným počasím, ale také vaší terasu.

Co nabízíme za výhody?

Naše hliníkové pergoly jsou velmi oblíbené, protože mají své nesporné výhody, některé vám uvedeme příkladem.

  • Bezúdržbovost

Hliníkové slitiny, ze kterých stavíme pergoly a ostatní produkty, jsou z velmi odolného materiálu, takže nepotřebují žádný nátěr, ani jinou údržbu.

  • Dlouhá životnost

Zaručujeme dlouhou životnost, a to díky odolnosti proti povětrnostním vlivům.

  • Moderní a elegantní design

Každý má rád jiný styl nebo odstín, naše pergoly se přizpůsobí každému, vyberete si u nás pergolu přesně pro vás, aby se hodila k vašemu celému objektu.

  • Prostor navíc, kde budete trávit svůj volný čas

Zastřešením terasy hliníkovou pergolou získáte prostor, kde budete moci trávit svůj volný čas, jak se vám zlíbí. Ať už jde o grilování s přáteli nebo rodinou.

Jaké varianty pergol nabízíme?

  • ECO

Hlavní výhodou hliníkové pergoly ECO je její nízká cena. Pořídíte ji již od 20 385 Kč. Nabízíme ji v barvách bílá a antracit. Navíc si ji můžete postavit sami, dodáme vám ji formou stavebnice spolu s instruktážním DVD.

  • PROFI

Pergola PROFI je pro klienty, kteří volí kvalitu za rozumnou cenu. V nabídce máme 20 standartních rozměrů a až 200 dekorů na přání zákazníka. Střechu si můžete vybrat v odstínech mléčný, čirý nebo dle nabídky.

  • DELUXE

U varianty DELUXE se jedná o nejluxusnější pergolu sestavenou z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. K této pergole můžeme dostavit i zimní zahradu.

Zaujala vás nabídka našich pergol?

Můžete nás kontaktovat a společně vybereme ideální pergolu právě pro vás.