Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Nechte si postavit oázu klidu na své zahradě

Přejete si trávit chmurné dny někde v pohodlí vašeho domu, ale na vaší terase by vám byla pěkná zima? Nechte si ji zastřešit hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o.. V létě vás ochrání před prudkým sluníčkem a vy můžete sedět na stinném místě a pozorovat dění na vaší zahradě. V zimě si můžete užívat pohled na zasněženou zahrádku s hrnkem teplého čaje v ruce.

Proč zrovna pergola z hliníku?

Pokud stále váháte, jaký materiál použít na vaší pergolu, pak vám dáme zaručený tip a tím je pergola z hliníkových profilů. Máme pro vás několik zásadních výhod, které hliník přináší.

    • Odolný materiál

Hliníkové pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které nepodléhají povětrnostním vlivům, díky tomu mají dlouhou životnost. Bude sloužit nejen vám, ale také později dalším generacím.

    • Žádná údržba

Pergoly z hliníku nevyžadují žádnou údržbu. Pokud je pergola znečištěna, postačí pouze voda na omytí.

    • Moderní a elegantní vzhled

Ať už chcete postavit hliníkovou konstrukci k domu s klasickou střechou nebo modernímu domu, nemusíte se bát, že se k němu nebude hodit. Máme v nabídce pergoly různých barev i rozměrů, takže si vyberete právě tu, která bude k vašemu domu nejvíce ladit.

    • Ochrana terasy

Vaše terasa bude dokonale ochráněna. Máte-li ji postavenou z nějakého choulostivého materiálu, nemusíte se proto o ni bát. Před deštěm ukryjete i vybavení, které uschováte pod pergolu, jde především o zahradní nábytek, stolní fotbálek, dětské hračky na ven apod.

Tři produktové řady

Hliníková pergola z názvem ECO nabízí našim klientům jednoduchou konstrukci za nejnižší cenu. Bude perfektně ladit s plastovými okny i dveřmi.

Produktová řada PROFI je zlatou střední cestou mezi našimi pergolami. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů a ze dvou standartních barev, pokud si ale nevyberete nabízené barvy antracit a sněhově bílou, nevadí. Dáme vám na výběr ze široké škály barev.

Hliníkové pergoly DELUXE jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Je vhodná pro ty nejnáročnější klienty. Na výběr máte z různých rozměrů i barevného provedení.

Hliníková pergola právě pro vás

Přijedeme k vám a pergolu zdarma zaměříme. Pomůžeme vám jak s výběrem pergoly, tak s její realizací. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.