Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Oslavte Silvestra v nové zimní zahradě

V létě vám dělá radost posezení pod hliníkovou pergolou, ale co dělat v zimních měsících, kdy se chcete kochat pohledem do zasněžené zahrady?

Máme pro vás skvělý tip a tím je zimní zahrada z hliníku, kterou vám sestaví profesionální tým od společnosti Alcentrum, s.r.o.. Původně rodinná firma vznikla již v roce 2008 a má nemalé zkušenosti v oblasti výrovy a distribuce hliníkových konstrukcí, které můžete využít pro různé účely.

Pro své zákazníky máme na výběr z těchto variant hliníkových výrobků: hliníkové pergoly, zahradní altány, garážová stání, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.

Zimní zahrada se stane oázou klidu a pohody a najde v ní vyžití rozhodně celá rodina. Zimní zahradou můžete navíc vyřešit pořízení rodinného dárku pod stromeček. Získáte tím prostor navíc, kdy budete moci jen tak sedět s šálkem kávy v ruce nebo se starat o své choulostivé rostliny, které by tuhou zimu nepřežily, ale i slavit Silvestra s partou přátel.

Provedení zimních zahrad

    • ECO

Společnost Alcentrum má v nabídce pro nenáročnou klientelu připravené zimní zahrady ECO. Jedná se o nejlevnější typ zimní zahrady. Vybrat si můžete ve sněhově bílém odstínu. ECO zimní zahradu dodáváme ve formě stavebnice do 3 dnů od objednání a vy si ji sami postavíte ke své stávající hliníkové pergole.

    • PROFI

Vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou hliníkové zimní zahrady vám poskytnou typy PROFI, které nabízíme v různých rozměrech i v různých odstínech. Můžete perfektně sladit barvu zimní zahrady s fasádou domu nebo s plastovými okny a dveřmi.

    • DELUXE

Zimní zahrady DELUXE dodáváme s bezpečnostním sklem a disponují speciálně zesílenými profily. Vybrat si můžete až z 200 různých odstínů. Tuto variantu zimní zahrady nelze dodat ve formě stavebnice. Střešní lišty jsou sladěné ve stejné barvě jako konstrukce zimní zahrady.

Výhody zimní zahrady

    • Bezúdržbovost

Hliníkové slitiny jsou naprosto bezúdržbový materiál. Jistě rádi v dnešní rychlé době oceníte téměř žádnou údržbu, nemusíte se starat o každoroční nátěr.

    • Dlouhá životnost

Další velkou výhodou je dlouhá životnost zimní zahrady. Nepůsobí na ně nepříznivé vlivy počasí, takže oproti dřevěným konstrukcím vydrží opravdu několik generací.

Nabídka zimních zahrad

Pokud vás zaujala naše nabídka zimních zahrad, tak se nám neváhejte ozvat.