Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Pergolu využijete v každém počasí

DSC00213Pro ochranu vaší terasy existuje jen jedno řešení, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Nabízíme nejen kvalitní výrobky, ale také férové jednání, vstřícný přístup a individuální domluvu s každým zákazníkem.

V České republice působíme již více jak 20 let a jsme výrobcem i dodavatelem hliníkových konstrukcí. To nejlepší, co můžeme našim klientům nabídnout, jsou rozsáhlé zkušenosti, které jsme pochytili dříve v zahraničí.

Proč právě ALcentrum, s.r.o.

V nabídce najdete mimo hliníkových pergol, také ostatní konstrukce z hliníku, například přístřešek nad dveře, hliníková zimní zahrada, zahradní altány nebo garážová stání z hliníku.

Naše hliníkové konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná a stálá. Máme pro vás připravené tři produktové řady, ze kterých si vybere každý. Liší se jak rozměry, tak barevnými odstíny.

 

 

Vlastnosti hliníkové pergoly

  • Žádná údržba

O hliníkovou pergolu se nemusíte vůbec starat. Není tomu jako u dřevěné konstrukce, kterou musíte natírat a ošetřovat proti škůdcům. Hliníkové konstrukce stačí omýt vodou a jsou zase jako nové.

  • Dlouhá životnost

Hliníková pergola odolává klimatickým vlivům, její dlouhá životnost je tak zaručena. Bude vám dělat radost po několik generací.

  • Ochrana terasy

Zastřešení z hliníku perfektně ochrání vaši terasu, kterou můžete mít postavenou například z exotického materiálu. Může pršet nebo svítit prudké slunce, ale terasa bude v bezpečí. I věci na ni uschované budou v suchu, jde většinou o zahradní nábytek, stolní fotbal apod.

  • Nový obytný prostor

Váš domov získá nový prostor navíc. A pokud pergolu rozšíříte do zimní zahrady, můžete v ní přes zimu uskladnit rostliny, které by venku nepřezimovali.

Tři varianty hliníkových pergol

    • ECO

Hliníkovou pergolu ECO si může pořídit téměř kdykoliv, protože je k dostání za přijatelné ceny. Nabízíme ji v barvě sněhově bílá či antracit hladký a v 15 různých rozměrech. Hodí se perfektně ke klasickým plastovým oknům a dveřím. Rádi vám ji dodáme ve formě stavebnice, kdy si ji sami smontujete na své zahradě.

    • PROFI

Pokud máte rádi vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, je právě pro vás vhodná hliníková pergola PROFI, která je za přijatelnou cenu. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů a až z 200 barevných odstínů.

    • DELUXE

Naší nejluxusnější variantou je hliníková pergola DELUXE, kterou dodáváme spolu s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Nabídka od společnosti ALcentrum

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.