Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Pergoly od společnosti ALcentrum si vás získají na první pohled

05042013347Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum jsou vyrobeny z vysoce kvalitních hliníkových profilů, které jsou chráněny vypalovanou barvou KOMAXIT , která dodá konstrukci odolnou vrstvu a vy se pak nemusíte bát poškrábání nebo dokonce korozi materiálu.

Jako zastřešení používáme polykarbonát o tloušťce 16 mm, který je opatřen UV ochranou, a můžete si užívat léto pod svou pergolou, kde na vás nebude pražit ostré slunce. Hliníková pergola vám bude zdobit vaši zahradu po dlouhá léta, díky použití kvalitních materiálů.

Společnost ALcentrum, sro vyniká na českém trhu nejen svými schopnostmi ve výrobě hliníkových konstrukcí, ale také zákaznickému servisu. Naši zákazníci si vážíme a snažíme se plnit jejich požadavky, které kladou na výrobu hliníkových konstrukcí. Dopřejte si luxus v podobě hliníkové pergoly, kterou jistě oceníte od jara do podzimu. Pergola může být dokonale sladěná s barvou oken nebo plastových dveří a nikdo nepozná, že byla postavena k vašemu domu teprve nedávno.

 

Proč si vybrat hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum?

    • Různé rozměry a odstíny

Stojíme si za tím, aby si nás vybral každý a proto máme v nabídce velký výběr rozměrů, aby pergola dokonale padla k vašemu domu. Pokud si nevyberete z žádného nabízeného rozměru, můžeme vám vyrobit pergolu na míru, dle vašich požadavků.

    • Záruka pergoly

Na hliníkové pergoly poskytujeme klasickou 24 měsíční záruku, ale nemusíte se bát. Naše hliníkové pergoly vám jistě vydrží po dlouhé generaci, protože jdou odolávat povětrnostním podmínkám.

    • Žádné zálohy

Jako jedni z mála nepožadujeme po svých zákaznících žádné zálohy předem. Pergolu zaplatíte až při předání nebo předem na účet, jak si budete přát.

    • Mnoho let zkušeností

Na českém trhu se ALcentrum pohybuje již od roku 2008. Máme bohaté zkušenosti z výroby hliníkových konstrukcí také díky mnoha letům práce v zahraničí.

    • Nabídka pergolu

Pro své zákazníky máme stálou nabídku pergol, a sice 3 typy. Jedná se o variantu ECO, PROFI a DELUXE . Každá se liší různě i barvou a především cenou.

Hliníkové pergoly za přijatelné ceny

Rádi zodpovíme vaše dotazy, kontaktujte nás a společně vše vyřešíme a doladíme veškeré podrobnosti, abyste si mohli užívat příjemné chvíle pod svou novou pergolou.