Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Podzim je perfektní čas pro novou pergolu

05042013346Začíná nám podzim a my se pomalu budeme uchylovat do svých domovů. Abychom to měli opět na jaro a především na letní sezónu připravené, je právě teď ten správný čas pustit se do budování nové pergoly.

Na podzim se takové práce na zahradě dělají snáz, není žádné horko a dny jsou jako stavěné na práci.

Pergola nemusí být pouze ze dřeva, které musíte často ošetřovat. Nejhodnějším materiálem je hliník. Kvalitní hliníkové pergoly vyrábí společnost ALcentrum, s.r.o., která je na českém trhu již od roku 2008. V nabídce společnosti naleznete různé hliníkové přístřešky, jako je garážové stání, zimní zahrady, přístřešek nad dveře, zahradní altány apod.

 

Výhody hliníkové pergoly

  • Žádná údržba

Hliníkové pergoly jsou takřka bezúdržbové, nemusíte se bát každoročního natírání. Bude-li konstrukce nějak znečištěna, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

  • Dlouhá životnost

Pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou navíc ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a tím přispívá k dlouhé životnosti.

  • Universální vzhled

Vybírat můžete z různých rozměrů i barevných odstínů. Disponují jednoduchostí a její universální konstrukce se hodí k jakékoliv stavbě, ke staršímu domečku nebo modernímu domu. Z široké barvené škály můžete vybrat takový odstín, aby vám ladil s plastovými okny a dveřmi.

Varianty hliníkových pergol

  • Hliníková pergola ECO

Abychom vám dokázali, že hliníkové pergoly jsou opravdu dostupné, naleznete u nás v nabídce i hliníkové pergoly ECO, které jsou nejlevnější na trhu. Dovolit si je tak může skoro každý. Jsou velmi oblíbené u našich klientů. K dostání jsou v 15 různých rozměrech a barvách antracit hladký nebo sněhově bílá.

  • Hliníková pergola PROFI

Kvalitní hliníkovou pergolu PROFI u nás najdete za příznivou cenu. V nabídce máme 20 různých rozměrů ve 4 standartních barvách. Budete-li si přát odstín jiný, můžete jej vybrat z barevné stupnice RAL.

  • Hliníková pergola DELUXE

Jste vyznavači luxusních věcí kolem sebe? Právě pro vás máme v nabídce hliníkovou pergolu DELUXE, která vyniká luxusním designem a dovezeme vám ji s bezpečnostním sklem nebo se speciálně zesílenými profily. Vybírat můžete jak rozměr, tak barevný odstín.

Nejvyšší čas na pořízení hliníkové pergoly

Společnost ALcentrum, s.r.o. má dlouholetou praxi a je tedy v oboru jednička. Neváhejte nás kontaktovat, rádi pomůžeme a zodpovíme veškeré dotazy.