Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Před deštěm vás ochrání hliníková pergola

25062012140Konečně si můžeme užívat letní počasí na své zahradě. Koupání v bazénu, opalování, ale někdy toho sluníčka je až dost a my hledáme úkryt před ostrými paprsky. Kousek příjemného stínu, kde si můžete vypít svou ledovou kávu.

Nejvyšší čas pořídit si na zahradu hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. Hliník je nadčasový materiál, který má skvělé vlastnosti. Patří mezi ně bezesporu dlouhá životnost a žádná údržba. Společnost ALcentrum pro vás vyrobí hliníkovou pergolu, zahradní altán, garážové stání, zimní zahradu nebo přístřešek nad dveře. Udělejte si radost novou hliníkovou pergolou a užijte si léto se vším všudy přímo na své zahradě.

Propojení domu se zahradou se stává více oblíbenou a módní variantou. Dopřejte si více zeleně okolo sebe. Pod novou pergolou můžete odpočívat a pozorovat dění kolem sebe. Na výběr máte různé varianty hliníkových pergol. Můžete tak sladit barvu konstrukce s barvou plastových doplňků.

Vlastnosti hliníkové pergoly

Hliníková pergola dodá šmrnc a stane se designovým doplňkem vaší zahrady. Získáte prostor mezi domem a zahradou, ve kterém budete rádi trávit svůj volný čas. Hliník je materiál se samými pozitivními vlastnostmi.

    • Bezúdržbovost

Hliníkové konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je oděru odolná a stálá. Pergola tedy nepotřebuje žádnou údržbu, v podobě každoročního nátěru, jako tomu může být u dřevěných konstrukcí. Postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly odolávají vlivům počasí. Jejich vzhled a barva se nezmění, i když na ně bude pražit ostré slunce nebo padat kroupy a v zimě sníh a námraza. Konstrukce bude stále stejná a velmi odolná, může vám vydržet nejednu generaci.

    • Ochrana terasy

Hliníková pergola poskytne nejen vám úkryt před sluncem nebo deštěm, ale ochrání také vaši terasu, na kterou tak nebudou působit nezmary počasí.

    • Velký výběr rozměrů i barev

Vybrat si můžete z barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 barevných odstínů. Sladíte tak dokonale barvu konstrukce s barvou oken a dveří. Hliníkové pergoly jsou universální, takže se budou hodit k jakékoliv stavbě.

Férová nabídka

Po svých zákaznících nepožadujeme žádné zálohy předem. Zakládáme si na férovém jednání a snažíme se plnit přání a požadavky zákazníků. Přejete si poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat..