Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Připravte se na teplé dny s novou pergolou

DSC00132Také už si přejete, ať skončí ty chladné dny a přijde dlouho očekávané jaro? Vidíte se, jak pracujete na své zahrádce na příjemném jarním sluníčku? Když by vám náhodou počasí nehrálo příliš do karet, je potřeba se schovat pod střechu a přečkat jarní přeháňku.

V tom vám rádi pomůžeme my a na vaší zahradě postavíme kvalitní hliníkovou pergolu, která vám bude dělat dlouhá léta radost, a to především díky materiálu, ze kterého je zhotovena. Hliníkové pergoly vyrábíme již od roku 2008, jsme profesionální tým, který si stojí za svými klienty a snažíme se splnit jakékoliv vyslovené přání. Protože spokojený zákazník je ten nejlepší zákazník.

Pergola a její výhody

Hliník je velmi oblíbený materiál, především díky výhodám, které vám poskytne. Rádi vám nyní některé představíme.

    • Snadná péče

Pokud se bojíte, že se o hliníkovou konstrukci musíte nějak přehnaně starat, tak vás rádi vyvedeme z omylu. Pergola a ostatní přístřešky jsou naprosto bezúdržbové. Pokud bude pergola znečištěna, postačí voda a hadr, pak bude opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly vyrábíme z nejkvalitnějších hliníkových profilů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Vydrží každý mráz a ostré sluneční paprsky. Z výroby jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou si můžete vybrat z 200 různých odstínů z barevné stupnice RAL.

    • Bude se hodit ke každému domu

Bojíte se, aby hliníková pergola dokonale zapadla k vašemu domu? Nemusíte mít žádný strach. Její konstrukce je universální a bude se hodit jak k modernímu domu tak ke starší budově.

    • Tři produktové řady

Pergoly nabízíme ve 3 variantách. ECO je naší nejlevnější, ale přesto kvalitní pergolou. Je k dostání v 15 různých rozměrech v barvách bílá a antracit. Pergola PROFI nabízí vyvážený poměr mez kvalitou a stále přijatelnou cenou. Vybrat si můžete z 20 rozměrů ve 4 standartních odstínech, bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Varianta DELUXE nabízí jen ten nejkvalitnější a nejluxusnější materiál, jedná se především o speciálně zesílené profily a kvalitní bezpečnostní sklo.

Výběr je jen na vás

Teď už si stačí zvolit správnou variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. A kontaktovat naši společnost. Pokud bude potřeba, rádi vám vše vysvětlíme a vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.