Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Proč si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos v létě?

IMG 0625Přemýšlíte, zda se vyplatí pořídit si hliníkovou pergolu ještě letos v létě a zda ji stihnete využít? Máme pro vás několik tipů, proč jít do hliníkové pergoly právě teď.

Důvodů je hned několik, které vám mohou pomoci s rozhodováním.

Narůstající ceny materiálu

Dlouhodobá krize na trhu způsobuje, že dochází k neustálému navyšování cen materiálů, ze kterých naše pergoly stavíme. Ani ekonomové nevidí reálně budoucí snižování cen, proto se vyčkávání příliš nevyplácí. Zvyšující se cena je tedy hlavním důvodem proč si hliníkovou pergolu objednat právě nyní.

Navýšení hodnoty vaší nemovitosti

Co si budeme nalhávat, aktuálně jsou ceny nemovitostí vyšponované do jejich maxima, tak proč si k tomu neohřát vlastní polívčičku. Přístavbou hliníkové pergoly zvýšíte hodnotu vašeho domu. Navíc investování do vlastního bydlení je tou nejlepší variantou jak zhodnocovat své finanční prostředky, protože je tak ochráníte před zvyšující se infalcí.

Hliníkovou pergolu využijete ještě letos

Dodací lhůta je prodloužena na 40 dní od objednání pergoly. Důvod je jednoduchý. Nedostatek stavebního materiálu, v našem případě hliníku, je velmi značný. V případě, že chcete využít pergolu ještě letos v pozdějším nebo babím létě, je nejvyšší čas pro její objednání.

Z čeho si u nás můžete vybrat

V naší nabídce naleznete celou škálu různých variant hliníkových pergol od těch nejlevnějších po ty nejluxusnější.

    • Hliníkové pergoly ECO

Naše nejdostupnější varianta hliníkových pergol ECO je dodávaná formou stavebnice. Ve dvou si ji snadno zvládnete postavit dle našeho instruktážního videa.

    • Hliníkové pergoly PROFI

Naše nejoblíbenější hliníkové pergoly PROFI v sobě mísí kvalitu a dostupnou cenu. U této varianty doporučujeme profesionální montáž od našich pracovníků společně s dopravou zdarma.

    • Hliníkové pergoly DELUXE

Kdo chce nejvyšší kvalitu, jde rovnou po hliníkových pergolách DELUXE. Tyto pergoly dodáváme se zesílenými profily, bezpečnostní střešní krytinou a mnoha dalšími vychytávkami.