Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Relaxační centrum pod hliníkovou pergolou

DSC00032Všichni si užíváme teplé letní dny a veškerý volný čas trávíme na svých zahrádkách. Ale i častý pobyt na sluníčku může být za čas nepříjemný a my si potřebujeme od slunečních paprsků odpočinout.

Vytvořte si svou odpočinkovou zónu v příjemném stínu. To vše vám může poskytnout hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Můžete trávit veškerý svůj čas v blízkosti zahrady a přitom být ukryti v pohodlí své hliníkové pergoly. Dopřejte si ochranu před sluncem a nejen sobě, ale také své terase, která musí být také chráněna před nepříznivým počasím.

Proč zvolit společnost ALcentrum?

Jsme férovou a spolehlivou společností, fungující na českém trhu již od roku 2008. Naším primárním cílem je spokojený zákazník, který si u nás koupí nejeden hliníkový přístřešek. Plníme svou profesi svědomitě a ke každému projektu přistupujeme individuálně. Aby pergola splynula s vaším domem, snažíme se vybrat přesně ten typ, který je k tomu ideální, společně s vhodným barevným odstínem, který můžete sladit s barvou oken a dveří.

Svým zákazníkům naplno věříme a nepožadujeme žádné zálohy předem. Přijedeme na místo, projekt si zaměříme, vypracujeme cenovou nabídku a vy sami se pak rozhodnete, zda to přijmete nebo ne. Hliníkové pergoly můžeme dovézt též ve formě stavebnice, kdy si ji vy sami postavíte na své zahradě. Ale pokud se na to nebudete cítit, samozřejmostí je i profesionální montáž za příplatek. Dopravu zdarma po celé České Republice mají ti klienti, kteří si zvolí profesionální montáž od nás.

Typy hliníkových pergol

  • Naší nejlevnější variantou je pergola ECO, kterou nabízíme v 15 různých rozměrech v barvách bílá a antracit a dodáváme ji pouze ve formě stavebnice.
  • Hliníková pergola PROFI vyniká svou přijatelnou cenou a vypracovanou kvalitou. V nabídce naleznete 20 rozměrů ve 4 standartních odstínech. Můžete si ji rozšířit do podoby zimní zahrady, kterou můžete celoročně obývat.
  • Hliníková pergola DELUXE je naší nejluxusnější řadou. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Variantu DELUXE vám dodáme pouze s profesionální montáží.

Vytvořte si svůj relaxační koutek

Nevíte jaký typ hliníkové pergoly bude pro vás ideální? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme. Udělejte raost celé rodině s novou hliníkovou pergolou.