Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Spolehlivý výrobce hliníkových pergol

hlinikova pergola terasa malaPři každém výběru služby nebo produktu musíte vybrat vhodného a spolehlivého dodavatele. Je vhodné, aby byl prověřený od zákazníků. V dnešní době se můžete například orientovat podle recenzí na webu. Práce dodavatele musí být kvalitně odvedena, v ideálním čase a za příznivé ceny.

To vše a ještě mnohem víc vám může nabídnout společnost ALcentrum, s.r.o., která vyrábí i dodává hliníkové přístřešky pro různá využití.

Neméně důležité je i působení na trhu a historie firmy. Společnost ALcentrum vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Primárním cílem společnosti je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zkušenosti s výrobou hliníkových přístřešků máme rozsáhlé. Naše hesla zní: spolehlivost, zákaznický servis, kvalita a příznivé ceny.

Hliníková pergola

Hliníkové pergoly jsou naším nejoblíbenějším výrobkem u zákazníků. Vydrží toho opravdu mnoho. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, takže vám mohou sloužit po několik generací. Nemusíte se o ně skoro starat, nepotřebují žádný nátěr, jako tomu je u dřevěných pergol. Můžete si vybrat z nabídky 3 variant hliníkových pergol.

Doprava hliníkové pergoly

Objednáte-li si u nás pergolu společně s profesionální montáží, tak vám zaručujeme dopravu hliníkové pergoly zdarma.

Montáž a platba hliníkové pergoly

Jste-li zdatní a troufnete si na montáž svépomocí, rádi vám jej dovezeme ve formě stavebnice. Nelze u pergoly DELUXE. V opačném případě vám ji rádi smontují naši profesionálové.

Nepožadujeme od svých zákazníků žádné zálohy předem. Hliníkovou pergolu bez naší montáže, vám zašleme na dobírku. U objednávky pergoly z montáží, můžete platit na účet.

Typy hliníkových pergol

    • Hliníková pergola ECO

Hliníkovou pergolu ECO můžete mít již od 20 385 Kč. Vybrat si můžete z 15 rozměrů v barvách bílá nebo antracit hladký. Její vzhled je universální a barva se bude hodit k oblíbeným plastovým oknům.

    • Hliníková pergola PROFI

Kvalitu za příznivou cenu můžete hledat u varianty pergoly PROFI. V nabídce je 20 rozměrů, ale můžete si zvolit za příplatek i atypický rozměr.

    • Hliníková pergola DELUXE

Precizní hliníková pergola DELUXE je určena pro nejnáročnější klientelu. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Výběr je jen na vás

Rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat.