Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Stavba hliníkové pergoly v zimě

IMG 0625Uvažujete o hliníkové pergole, ale nevíte, zda se dá postavit i v zimních měsících? Pro nás žádný problém. Přijedeme k vám a může být klidně pár stupňů pod nulou, ale pergolu z hliníku vám rádi postavíme, aby vám mohla dělat službu již dnes. Proč si neužít grilovačku i v zimě?

Vaše terasa bude alespoň pod ochranou před sněhem a mrazem. Můžete pergolu využít také jako místo, kde schováte některé rostliny, které by mráz mohl spálit.

Naše společnost ALcentrum je zde již od roku 2008, snažíme se maximálně plnit přání zákazníků do detailu. Specializujeme se jak na hliníkové pergoly, tak i na zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, ploty z hliníku nebo přístřešky nad dveře. To vše vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Koupi hliníkové pergoly můžete pojmout jako vánoční dárek pro celou rodinu. Rádi vám vystavíme i dárkové poukazy, které můžete uplatnit až po Vánocích, kdy si v klidu doma s rodinou vyberete, jaká hliníková pergola by vám nejvíce vyhovovala.

Výhody hliníkových pergol

Hliník je stálý a odolný materiál, proto z něj vyrábíme naše konstrukce, které mají i jiné výhody.

    • Žádná údržba

Produkty z hliníku, které vyrábíme, jsou z odolných hliníkových slitin, nepožadují žádnou údržbu, ani žádný nátěr. Pokud se vám konstrukce bude zdát znečištěna, postačí voda se saponátem a konstrukce bude opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Pokud hledáte něco, co vám vydrží dlouho a nepustí se do toho škůdci, je to právě hliníková pergola, která vám bude dělat radost po několik generací. Dlouhá životnost skví v odolnosti konstrukce vůči povětrnostním vlivům.

Varianty hliníkových pergol

Pro své klienty máme v nabídce tři typy hliníkových pergol.

Jedná se o variantu ECO, PROFI a DELUXE. Každá se liší rozměry, barvou, ale i cenou produktu. Vybere si určitě každý. Budeme se maximálně snažit vyjít vám vstříc.

Pestrá nabídka hliníkových pergol

Kontaktujte nás, společně najdeme řešení právě pro vás. Můžete využít koupi dárkového poukazu a udělat tak radost celé rodině. Pokud vás zaujala naše nabídka, neváhejte se na nás obrátit. Povíme vám vše, co vás zajímá. Primární cíl je pro nás spokojený zákazník.