Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Výhody hliníkové pergoly a využití

DSC00213Hliníkové pergoly jsou v posledních letech velkým hitem u novostaveb, ale i u starších domků.

Jejich nadčasový vzhled vyhovuje spoustě lidem, nezanedbatelné jsou i výhody, díky kterým hliníkové konstrukce vítězí nad těmi dřevěnými.

Na českém trhu prodává hliníkové pergoly i naše původem rodinná firma Alcentrum s.r.o.. Zkušenosti sbíráme již více než deset let a dokonce dodáváme i na trh zahraniční. Náš tým se rozrostl na tolik, abychom perfektně stíhali všechny naše zakázky.
Oživte vzhled zahrady a pořiďte si od nás kvalitně vyrobenou hliníkovou pergolu.

 

 

 

 

 

 

Jaké můžete očekávat výhody?

V porovnání s dřevěnou pergolou je vzhled té hliníkové nadčasový a skvěle ochrání terasu před nepřízní počasí. Navíc hliníková pergola nabízí další skvělé výhody.

Mnohostranné využití

Hliníkové pergoly mají více možností, jak je využívat. Hliníkovou pergolu můžete využívat pro relax a odpočinek s rodinou nebo přáteli, pro umístění sportovního náčiní, uskladnění a přezimování zahradního nábytku, k úschově kol a další potřeby. Jak využijete zahradní pergolu je jen čistě na vás.

Dlouhá životnost

Protože na výrobu používáme kvalitní materiál, který má perfektní povrchovou úpravu, můžete se spolehnout na dlouhou životnost v řádu desetiletí.

Nulová údržba

Hliníkové pergoly nevyžadují žádnou pravidelnou a náročnou údržbu, jako je broušení, lakování nebo napouštění olejem. Pokud zjistíte, že je například hliníková pergola znečištěná, postačí přístřešek ji osprchovat hadicí, popřípadě otřít hadrem.

Různé modelové řady a variabilita

Každý klient má své požadavky na vzhled pergoly – toho jsme si dobře vědomi, proto vyrábíme 3 různé modelové řady, ze kterých si vybere opravdu každý. Hliníkové konstrukce jsou navíc velmi variabilní.

Hliníkové pergoly ve 3 modelových řadách

Aby si u nás vybral opravdu každý klient, vyrobili jsme 3 různá provedení, které pak následně můžeme ještě upravovat dle vašeho přání. Vyrábíme sériovou výrobu, ale i na zakázku.

  • Model ECO – tato modelová řada je pro méně náročné klienty, který stačí základní provedení, velmi nízká pořizovací cena
  • Model PROFI – nejvíce prodávaná řada, možnost vybrat si barevné provedení
  • Model DELUXE – nejkvalitnější zpracování odpovídající své vyšší ceně, možnost vybrat si barevné provedení nebo například zvolit bezpečnostní sklo

Pokud potřebujete zjistit více informací, pak navštivte naše internetové stránky Alcentrum.cz nebo nás kontaktuje na telefonním čísle 732 607 221 či prostřednictvím kontaktního formuláře.