Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zahradní party pod novou pergolou

02092013457Kdy jindy je nejlepší čas na postavení pergoly, než v letních měsících. V létě se pořádají různé zahradní party, které se mohou konat za nepříznivého počasí také pod pergolou.

Kvalitní hliníkové pergoly vám nabízí společnost ALcentrum, s.r.o. Jsme zároveň výrobcem i dodavatelem různých hliníkových konstrukcí. Mimo hliníkové pergoly se specializujeme také na hliníkové zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zahradní altány, garážová stání nebo hliníkové ploty.

Varianty hliníkových pergol

    • ECO

Jste zastáncem universálních a jednoduchých věcí, nejlépe za příznivou cenu? Právě pro vás máme připravenou hliníkovou pergolu ECO, která je oblíbená právě z hlediska ceny. Můžeme vám pergolu dovést ve formě stavebnice a vy si ji svépomocí postavíte na své zahradě. Pro své zákazníky nabízíme též profesionální montáž za příplatek. Hliníkové pergoly ECO jsou k dostání ve dvou typech s šířkou od 300 do 700 cm a v barevných variantách bílá nebo antracit hladký.

 

    • PROFI

Hliníková pergola PROFI uspokojí každého klienta, který vyhledává ve svém životě zlatý střed. Je za příznivou cenu a ve skvělé kvalitě. Velkou výhodu má varianta PROFI v tom, že se dá rozšířit do podoby zimní zahrady, což u první nabízené pergoly ECO nelze. V nabídce naleznete 20 různých rozměrů a vybrat si můžete až z 200 barevných odstínů. Střešní krytinu dodáváme v polykarbonátu o tloušťce 16 mm v barvě mléčná, čirá nebo dle nabídky.

    • DELUXE

Naší nejluxusnější variantou z nejkvalitnějších materiálů je hliníková pergola DELUXE. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem i se speciálními zesílenými profily. Střešní konstrukci ladíme do stejného barevného odstínu jako je celkový odstín pergoly. Konstrukce tím získá velmi propracovaný a reprezentativní vzhled. Variantu DELUXE nedodáme ve formě stavebnice, nabízíme k ní pouze profesionální montáž. Barevné provedení si můžete vybrat podle barevné stupnice RAL, která nabízí 200 barev.

Výhody hliníkových pergol

Největší výhodou, jakou hliníková pergola má je její bezúdržbovost a velmi dlouhá životnost. Hliník je odolný a stálý materiál, který vám vydrží po několik generací. Pokud se vám zdá konstrukce znečištěna, můžete jej jen opláchnout vodou se saponátem. Velkou roli hraje pergola i v ochraně terasy, kterou můžete mít například sestavenou z choulostivého exotického materiálu.

Zaujala vás nabídka hliníkových pergol?

Líbí se vám nabídka hliníkových pergol od společnosti ALcentrum, s.r.o.? Neváhejte nás kontaktovat, společně najdeme ideální pergolu právě pro vás.