Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zastřešte si terasu ještě před létem

IMG 0625Hezké počasí nám konečně začalo a léto se nám pomalu blíží, proto by měli majitelé zahrad uvažovat o zvelebení své zahrady a připravovat se na tak dlouho očekávanou sezónu.


Péči musíte věnovat nejen své zahradě, ale také terasy dostávají v zimě i v létě opravdu zabrat. Zvlášť pokud máte terasu sestavenou z nějakého choulostivého dřeva, tak je její ochrana důležitá, aby materiál nebyl vybledlý od sluníčka nebo zkroucený od deště.

Nejlepší variantou, jak ochránit vaši terasu, je zastřešit ji hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2008, takže máme rozsáhlé zkušenosti s výrobou hliníkových profilů. Svým klientům nabízíme tři produktové řady hliníkového zastřešení – ECO, PROFI a DELUXE.

 

 

 

 

Výhody hliníkové pergoly

Proč si pořídit zastřešení právě z hliníku – hliníkové pergoly? Důvodů je hned několik.

  • Bezúdržbovost

Hliníkové konstrukce vyžadují minimální údržbu v podobě omytí vodou se saponátem. Nemusíte se starat o nátěr jako tomu je u dřevěných pergol.

   • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny jsou velmi odolné proti nepříznivému počasí, Dlouhá životnost je tak zaručena.

  • Prostor navíc

Hliníková pergola vám doplní prostor mezi zahrádkou a domem, budete tak mít místnost navíc, kde budete moci trávit svůj volný čas, i když venku nebude vládnout příjemné počasí.

  • Ochrana terasy

V neposlední řadě je to právě ochrana vaší terasy, kdy si majitelé nechávají zastřešit svou terasu. Ochrání se i věci na ní uložené, jako například zahradní nábytek, stolní fotbálek apod.

Jaké varianty pergol pro vás máme připravené?

  • ECO

Velmi oblíbená hliníková pergola u našich zákazníku, je právě pergola ECO, protože je cenově nejdostupnější. Vybrat si můžete ze dvou základních barev sněhově bílá a antracit hladký a z 15 různých rozměrů.

  • PROFI

Varianta hliníkových pergol PROFI nabízí klientům ideální poměr mezi cenou a kvalitou. V nabídce naleznete 20 různých rozměrů v odstínech sněhově bílá a antracit hladký nebo z široké škály stupnice RAL.

  • DELUXE

Pokud se přejete mít na své zahradě opravdu skvost, pak zvolte nejluxusnější pergolu z řady DELUXE. Je k dostání v jakémkoliv dekoru z barevné stupnice RAL a ve 20 rozměrech.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.