Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zhotovíme dárkový poukaz na hliníkové pergoly

greenline02Vánoce se neodmyslitelně blíží a vy byste rádi pořídili pro svou rodinu něco neobyčejného. Především to, co využije opravdu celá rodina? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek! Nechte si zhotovit od spolehlivé společnosti ALcentrum, s.r.o., kvalitní hliníkovou pergolu, která navíc s elegancí ozdobí váš dům.


V dnešní covidové době je těžké zajet do prodejny a tam si hliníkovou pergolu vybrat. Můžeme vám ale zhotovit dárkové poukazy a vy jej uplatníte, až se opět vše otevře. Dárkový poukaz od společnosti ALcentrum, s.r.o. překvapí celou rodinu. Společně se pak rozhodnete, jaký typ hliníkové pergoly pořídit.

 

 

 

Varianty hliníkových pergol

    • Hliníková pergola ECO

Cenově nejdostupnější pergola ECO je velmi oblíbená. Vyznačuje se jednoduchou, ale kvalitní konstrukcí. Vybrat si můžete z odstínů bílá a antracit hladký. V nabídce máme 15 rozměrů varianty ECO. Rádi vám pergolu přijedeme smontovat s našimi profesionály nebo si ji můžete sestavit sami, je dodávána ve formě stavebnice. K této řadě nelze přistavět zimní zahradu, ani ji zasklít bočnicemi. Střešní krytina je vyrobena z polykarbonátu o tloušťce 16 mm, který je k dostání v čirém nebo mléčném provedení.

    • Hliníková pergola PROFI

Hledáte-li ve svém životě stále kompromisy, pak pro vás bude nejideálnější variantou hliníková pergola PROFI, která nabízí vyváženost mezi kvalitou a cenou. Její design je propracovaný a vašemu domu dodá nový rozměr. Nabízíme jej ve 20 různých rozměrech. Variantu PROFI vám rádi rozšíříme do podoby zimní zahrady, kdy si můžete vybrat zasklení a systém otevírání. Konstrukci nabízíme ve standartních barvách, jako je bílá, antracit, stříbrná, hnědá, ale můžete si vybrat i ze vzorníku barev RAL.

    • Hliníková pergola DELUXE

Rádi se obklopujete luxusními věcmi kolem sebe? Luxus vám můžeme nabídnout i my, v podobě hliníkové pergoly DELUXE. Při výrobě používáme nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Prvotřídní design dodá odstín konstrukce a střešní lišty ve stejné barvě. Tuto variantu nedodáváme ve formě stavebnice, ale pouze s profesionální montáží.

Hliníková pergola formou dárkového poukazu

Darujte svým blízkým originální a kvalitní dárek, ve formě dárkového poukazu na hliníkovou pergolu. Společně si pak vyberete design, barvu i rozměr. Neváhejte nás kontaktovat.