Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zimní romantika pod hliníkovou pergolou

02092013457Máte nějaké své tajné přání? Rádi byste si zařídili na svou terasu zastřešenou pergolu a trávili tak nejen léto, ale i zimní čas pod svou pergolou?

Jaká je to romantika, posedět si s šálkem horkého čaje na své zahradě a pozorovat třpytící se sníh. Stavbu hliníkové pergoly lze zhotovit i v zimě.

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o. jsou na českém trhu velmi oblíbené. Společnost ALcentrum byla založena již v roce 2008, nabízí svým klientům nejen hliníkové pergoly, ale i další hliníkové konstrukce, jako například altány, zimní zahrady, garážové stání či přístřešek nad dveře.

 

 

 

Výhody hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly mají oproti jiným pergolám spoustu kvalitních vlastností, jako jsou:

  • Dlouhá životnost

Konstrukce hliníkové pergoly je vyrobena z odolného materiálu, který odolává povětrnostním podmínkám. Díky tomu je jejich životnost dlouhá.

  • Bezúdržbový materiál

O hliníkovou pergolu se nemusíte vůbec starat. Odpadne vám starost o nátěr apod. Zdá-li se vám znečištěná, postačí voda se saponátem a pergola bude jako nová.

  • Ochrana terasy

Bojíte se o svou terasu, kterou máte sestavenou z kvalitního dřeva? Žádný strach. Hliníkové pergoly ji dokonale ochrání a vaše terasa bude v bezpečí.

  • Universální design

Tyto hliníkové pergoly se hodí k různým stavbám, ať už se jedná o klasický baráček nebo pasivní moderní stavbu.

Tři varianty pergol

  • Hliníková pergola ECO

Jedná se o naši nejlevnější variantu, která je dostupná téměř pro každého. Tato varianta se vám bude hodit k tolik oblíbeným plastovým bílým oknům a dveřím.

  • Hliníková pergola PROFI

Varianta PROFI je v nabídce v několika barevných odstínech, můžete ji tak skvěle doladit s vaším celkovým objektem.

  • Hliníková pergola DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo či speciálně zesílené profily.

Pořiďte si svou hliníkovou pergolu i v zimě

I v zimních měsících si můžete postavit hliníkovou pergolu a užívat si tak příjemné zimní chvilky na své zastřešené terase. Chcete-li pomoci s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.