Hliníkové pergoly - tipy proč na ně vsadit

Hliníkové pergoly - tipy proč na ně vsadit

Chcete zútulnit své bydlení a na zahradu pořídit zahradní pergolu? Nevíte, jaký materiál zvolit? Jestli klasickou dřevěnou nebo moderní hliníkovou? Pak čtete tyto stránky správně. Přinášíme v nich tipy, proč vsadit právě na tu hliníkovou variantu.

Rodinný dům si zaslouží mít doplněk ve formě zahradní pergoly, kde si budete vychutnávat chvíle domácí pohody, čas strávený s přáteli nebo krytý prostor pro cvičení na čerstvém vzduchu.

Hliníkové pergoly nabízejí spoustu výhod, které ocení snad každý z nás.

Vsaďte na hliníkovu pergolu od Alcentrum s.r.o.

1. Hliník - bezúdržbový materiál

Hliník se pyšní tím, že odolává povětrnostním vlivům. Právě proto se péče o hliníkovou konstrukci snížila na naprosté minimum.

Hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. jsou vyrobeny z opravdu velmi kvalitních hliníkových profilů, jaké můžete na trhu najít. Díky vypalované barvě Komaxit jsou hliníkové pergoly barevně stálé.

Hliníková pergola opravdu nevyžaduje žádnou údržbu. Netřeba jí pravidelně natírat, žádné kroucení, vysychání, plesnivění a vlhnutí. Při znečištění jí postačí omýt vodou z hadice. Ve srovnání s dřevěnou pergolou je opravdu bezúdržbová a tvarově neměnnáUšetřený čas strávený údržbou můžete věnovat společnému času s rodinou nebo relaxaci.

2. Hliníkové pergoly jsou vhodné ke každému typu domu

Hliníkové pergoly se pyšní elegantním a nadčasovým vzhledem, který se jen tak neokouká. Přesný a ostrý tvar a neokoukaný vzhled - to jsou důvody pro stále větší poptávce.

Těšit se můžete i na budoucí široké využití. Nejen, že hliníkovou pergolu lze časem přestavět na zimní zahradu, ale lze na ni napojit například automatické ovládání zastřešení v podobě screenových nebo venkovních žaluzií či rolet.

3. Hliníkový materiál je nehořlavý

Ve srovnání s dřevem je hliník zcela nehořlavý. Nemusíte se při grilování bát opustit svou pergolu. Nehrozí žádná jiskra k zažehnutí plamene, který by spálil vaše zahradní království. Ani se zapálenými svíčkami při romantickém večeru nemusíte mít žádné obavy.

4. Vyšperkujte si hliníkovou pergolu

Hliníková pergola lze různě vylepšit zastíněním, jako jsou venkovní rolety či žaluzie, Screenové rolety nebo otočné lamely. Díky tomu můžete získat dokonalé soukromí.

Zakrytou pergolu dále můžete šperkovat krásným zahradním nábytkem nebo pořídit i malou vířivou vanu. Malé wellness na sebe nemusí nechat dlouho čekat. 

Nezapomeňte na pořádný gril, podrthne dokonalost Vaší zahrady a posezení.

5. Barva pergoly přesně podle vašeho přání

Barevné provedení hliníkové pergoly si můžete vybrat ze širokého vzorníku. Bez příplatku vybírejte ze standardního vzorníku RAL a za příplatek můžete vybírat až z 200 barevných odstínů. Slaďte hliníkovou pergolu s fasádou domu nebo okny a dveřmi.

Jak kontaktovat společnost Alcentrum?

Máte jakýkoliv dotaz nebo otázku, pak se na nás neváhejte obrátit přes náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte na 739 292 921 nebo 736 528 889. Hliníkovou pergolu zhotovíme a dovezeme kamkoliv po celé České republice.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy