Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - Zastřešení terasy bez jakékoliv údržby

Zastřešení terasy, které nevyžaduje údržbu, zcela vyřešíte stavbou hliníkové pergoly. Hliníkové pergoly nepotřebují pravidelný nátěr a perfektně odolávají povětrnostním podmínkám. O pravidelnou údržbu se postará hadice s vodou. Hliníkové pergoly jsou k dispozici ve třech provedeních.

ECO

pergola eco

ALcentrum - profesionální hliníkové pergoly

Společnost ALcentrum vyrábí tři produktové provedení hliníkové pergoly s různými vlastnostmi:

 • Hliníkové pergoly ECO

  Toto provedení ECO představuje cenově nejpřijatelnější řadu hliníkové pergoly. Lze si vybrat z 15 různých rozměrů v barvě sněhově bílá a antracitová šedá.

 • Hliníkové pergoly PROFI

  Provedení PROFI je oblíbené z důvodu skvělého poměru mezi cenou a kvalitou hliníkové pergoly. Vybírat lze z 20 různých rozměrů, standardního odstínu sněhově bílá
  a antracit hladký, nebo jakéhokoliv dekoru na přání.

 • Hliníkové pergoly DELUXE

  Hliníkové pergoly z řady DELUXE nabízejí luxusní provedení pro zastřešení terasy. Toto provedení hliníkové pergoly si lze vybrat v odstínu sněhově bílá a antracit hladký nebo si můžete zvolit jakýkoliv dekor na přání ve 20 rozměrech.

Nabízená hliníková zastřešení si můžete objednat ve 4 základních barevných odstínech nebo si za příplatek vybrat ze široké škály barev podle vzorníku RAL:

 

Jaké výhody nabízejí pergoly z hliníkových profilů?

 • Bezúdržbové pergoly

  Hliníkové pergoly jsou ošetřeny kvalitním povrchem již z výroby a tudíž nevyžadují další pravidelné natírání či lakování.

 • Dlouhá životnost

  Vzhledem k jedinečným vlastnostem jsou pergoly z hliníkových profilů odolné nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako například větru, mrazu, slunci nebo dešti. Ve srovnání s dřevěnou pergolou vydrží bez pravidelné údržby dlouhá léta.

 • Luxusní a elegantní vzhled hliníkové pergoly

  Hliníkové pergoly jsou vhodné nejen k moderním, ale i ke klasickým domům, a to díky jejich jednoduchosti a čistým liniím. Přístřešky můžete barevně sladit s designem domu. Nabízíme 4 základní barevná provedení (bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006, hnědá RAL 8017 a antracit 7016) nebo za příplatek další barevné odstíny dle vzorníku RAL.

 • Nové místo pro odpočinek a relaxaci

  Zastřešení terasy či jiného místa na zahradě hliníkovou pergolou získáte další prostor pro odpočinek a posezení s přáteli
  či hry Vašich dětí na čerstvém vzduchu. Již se nebudete muset ohlížet na špatné počasí.

 • Hliníkové pergoly ochrání vaši terasu

  Zastřešení terasy poskytne nadstandard nejen členům domu, ale splní i účel ochrany terasy, a to především oceníte, pokud je Vaše terasa z náchylného materiálu.

 

pdf logo Stáhněte si produktový katalog hliníkového zastřešení od firmy Alcentrum >>

Datum poslední aktualizace: 06.02.2019

 

Technické parametry hliníkové pergoly

Konstrukce pergoly z hliníkových profilů

Hliníkové pergoly mají konstrukci z profilů, které jsou vyrobeny z trvanlivých slitin hliníku a její povrch je upravován práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT.

Spojovací materiál hliníkové pergoly

Spojovací materiál, který je použitý na hliníkové pergoly je vyroben z kvalitního nerezového materiálu.

Střešní krytina na hliníkové pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm (v mléčném, čirém či barevném provedení) Tento polykarbonát je vylepšen ochrannou vrstvou proti UV záření. Na přání zákazníka lze dodat i výplň ze skla.