Hliníkové pergoly

Zastřešení terasy bez jakékoliv údržby

RealizaceMontážCeník

Zastřešení terasy, které nevyžaduje údržbu, zcela vyřešíte stavbou hliníkové pergoly. Hliníkové pergoly nepotřebují pravidelný nátěr a perfektně odolávají povětrnostním podmínkám. O pravidelnou údržbu se postará hadice s vodou. 

JAKÉ VÝHODY NABÍZEJÍ PERGOLY Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ?

 • Bezúdržbové pergoly

  Hliníkové pergoly jsou ošetřeny kvalitním povrchem již z výroby a tudíž nevyžadují další pravidelné natírání či lakování.

 • Dlouhá životnost

  Vzhledem k jedinečným vlastnostem jsou pergoly z hliníkových profilů odolné nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako například větru, mrazu, slunci nebo dešti. Ve srovnání s dřevěnou pergolou vydrží bez pravidelné údržby dlouhá léta.

 • Nové místo pro odpočinek a relaxaci

  Zastřešení terasy či jiného místa na zahradě hliníkovou pergolou získáte další prostor pro odpočinek a posezení s přáteli či hry Vašich dětí na čerstvém vzduchu. Již se nebudete muset ohlížet na špatné počasí.

 • Luxusní a elegantní vzhled hliníkové pergoly

  Hliníkové pergoly jsou vhodné nejen k moderním, ale i ke klasickým domům, a to díky jejich jednoduchosti a čistým liniím. Přístřešky můžete barevně sladit s designem domu. Nabízíme 4 základní barevná provedení (bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006, hnědá RAL 8017 a antracit 7016) nebo za příplatek další barevné odstíny dle vzorníku RAL.

 • Hliníkové pergoly ochrání vaši terasu

  Zastřešení terasy poskytne nadstandard nejen členům domu, ale splní i účel ochrany terasy, a to především oceníte, pokud je Vaše terasa z náchylného materiálu.

 • Dodání hliníkové pergoly do 3 týdnů

  Všechn základní barevná provedení a rozměry pergol z hliníkových profilů máme skladem, a proto jsme schopni je dodat během krátké doby.

PRODUKTOVÉ ŘADY

ALCENTRUM - PROFESIONÁLNÍ HLINÍKOVÉ PERGOLY

Společnost ALcentrum vyrábí tři produktové provedení hliníkové pergoly s různými vlastnostmi:

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY ECO

Toto provedení ECO představuje cenově nejpřijatelnější řadu hliníkové pergoly. Lze si vybrat z 15 různých rozměrů ve dvou základních barevných odstínech - sněhově bílá a antracitová šedá.

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY PROFI

Provedení PROFI je oblíbené z důvodu skvělého poměru mezi cenou a kvalitou hliníkové pergoly. Vybírat lze z 20 různých rozměrů, standardního odstínu sněhově bílá a antracit hladký, nebo jakéhokoliv dekoru na přání.

Image

HLINÍKOVÉ PERGOLY DELUXE

Hliníkové pergoly z řady DELUXE nabízejí luxusní provedení pro zastřešení terasy. Toto provedení si lze vybrat v odstínu sněhově bílá a antracit hladký nebo si můžete zvolit jakýkoliv dekor na přání ve 20 rozměrech.

TECHNICKÉ PARAMETRY HLINÍKOVÝCH PERGOL

Konstrukce pergoly z hliníkových profilů

Hliníkové pergoly mají konstrukci z profilů, které jsou vyrobeny z trvanlivých slitin hliníku a její povrch je upravován práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT.

Spojovací materiál hliníkové pergoly

Spojovací materiál, který je použitý na hliníkové pergoly je vyroben z kvalitního nerezového materiálu.

Střešní krytina na hliníkové pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm (v mléčném, čirém či barevném provedení) Tento polykarbonát je vylepšen ochrannou vrstvou proti UV záření. Na přání zákazníka lze dodat i výplň ze skla.

Nabízená hliníková zastřešení si můžete objednat ve 4 základních barevných odstínech nebo si za příplatek vybrat ze široké škály barev podle vzorníku RAL: 

Aktuality z ALcentrum s.r.o.

POŠLETE NÁM POPTÁVKU!

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy