Čím se hliníkové pergoly liší od dřevěných

Nejčastěji používaným materiálem pro stavbu pergol je bezpochyby dřevo, odpovídá ale vašim požadavkům?
V posledních několika letech se mnoho našich klientů přiklání k trvanlivější variantě, a to je pergola z hliníkové konstrukce, která je mnohem odolnější, stálejší a bezúdržbová. Společnost ALcentrum nabízí mnoho variant hliníkových konstrukcí. Do sortimentu našeho zboží patří právě hliníkové pergoly.

 

PROČ JE TEDY HLINÍKOVÁ PERGOLA LEPŠÍ NEŽ TA DŘEVĚNÁ?

Existuje mnoho důvodů proč zvolit právě hliníkovou pergolu. Mezi ty nejzásadnější bezpochyby patří:

  • Dlouhá životnost

Oproti dřevu, které snadněji podléhá povětrnostním vlivům a přirozenému rozkladu, je životnost hliníkové pergoly několikanásobná. Tuto vlastnost získává především díky kvalitním hliníkovým slitinám, ze kterých jsou vyráběny hliníkové konstrukce.

  • Bezúdržbovost

Hliníkovou konstrukci nemusíte v pravidelných intervalech natírat, ani jinak udržovat, tak jako pergolu ze dřeva. Důvod je jednoduchý. Při nanášení barvy na hliníkovou konstrukci používáme kvalitní práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná přírodním vlivům a její stálost je opravdu dlouhodobá. Jestliže se vaše hliníková pergola znečistí, postačí ji omýt čistou vodou nebo vodou se saponátem.

  • Luxusní a módní vzhled

Dřevo je krásný přírodní materiál, který se však nehodí ke všem stavbám. Oproti tomu hliníkové pergoly budou pasovat jak ke klasickému rodinnému domku, tak k modernímu bydlení dnešní doby. Hliníkové pergoly mají nadčasový a novodobý design.

  • Jednoduchá montáž

Hliníkovou pergolu dokáže postavit opravdu každý, dokonce i člověk, který ji nikdy nestavěl. Hliníkovou pergolu dodáváme jak s montáží, tak i ve formě stavebnice, takže ušetříte také peníze za její montáž.

 

EXISTUJE MNOHO SPOLEČNÝCH VLASTNOSTÍ DŘEVĚNÝCH I HLINÍKOVÝCH PERGOL:

  • Ochrana terasy

Ať si pořídíte dřevěnou nebo hliníkovou pergolu, uděláte své terase opravdu velkou službu a to především, je-li z exotického dřeva nebo jiného drahého materiálu. Díky zastřešení ji skvěle ochráníte. Terasa tak zůstane v suchu aniž by ji ovlivňovalo nepříznivé počasí.

  • Rozšíření obytného prostoru vaší domácnosti

Díky zakrytí terasy získáte prostor, kde můžete trávit volný čas i za ne zcela příznivého počasí. Prodloužíte si tak pobyt venku i za mírného deště nebo při opravdu velkém teple. Navíc hliníkovou konstrukci můžete použít jako základní konstrukci pro stavbu zimní zahrady. Získáte tak nový prostor k odpočinku a přírody si užijete také v zimě, protože zde budete moci pěstovat a přezimovat teplomilné rostliny.

 

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

Výběr je opravdu jen na vás, my vám ze zkušeností doporučujeme zvolit hliníkovou variantu z mnoha výše uvedených důvodů. Jestliže si nejste jisti, rádi zodpovíme vaše otázky, pomůžeme s výběrem vhodné varianty a také zrealizujeme finální podobu vašeho výběru. Stačí nás kontaktovat, jistě se domluvíme k vaši maximální spokojenosti.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy