Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889


O společnosti ALcentrum


Rodinná firma ALcentrum s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2008. Před samotným vznikem naši společnosti ALcentrum jsem chtěl založit firmu, do které bych mohl předat své bohaté zkušenosti z oblasti výroby kovových konstrukcí. Zkušenosti z tohoto oboru jsem získal nejen já, ale i další příslušníci mé rodiny.

Díky práci v zahraničí po dobu několika let, jsem zjistil, že základem pro dobrý vztah s klientem je standard na správné úrovni. Navázali jsme kontakt se zahraniční firmou a momentálně pro ni vyrábíme specifickou řadu hliníkové pergoly. Dlouholetá spolupráce se zaharaničním nám dala obrovskou zkušenost, a to, že jednou z nejdůležitějších věcí pro obchod je vstřícné a férové jednání, spolehlivost a kvalita nabízených služeb. Naše společnost všechny tyto požadavky splňuje a je to pro nás samozřejmostí.

Jednání se zákazníkem je pro nás prioritou, ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Vždy se snažíme najít společně s klientem nejvhodnější řešení. Společně hledáme optimální řešení, které odpovídá investici do hliníkové pergoly.

Myslíme nejen na přání zákazníka, ale i na příznivé ceny nabízené hliníkové pergoly.

Za tým společnosti ALcentrum, s.r.o.
Jan Kutílek