Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková pergola překvapí celou rodinu pod stromečkem

02092013457Jako každý rok, tak i letos jste přípravy na Vánoce nechali na poslední chvíli a nemáte žádný rodinný dárek pod stromeček? Nejste si jisti, co by nejvíce potěšilo vaší rodinu?

Pergoly od společnosti ALcentrum si vás získají na první pohled

05042013347Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum jsou vyrobeny z vysoce kvalitních hliníkových profilů, které jsou chráněny vypalovanou barvou KOMAXIT , která dodá konstrukci odolnou vrstvu a vy se pak nemusíte bát poškrábání nebo dokonce korozi materiálu.

Před deštěm vás ochrání hliníková pergola

25062012140Konečně si můžeme užívat letní počasí na své zahradě. Koupání v bazénu, opalování, ale někdy toho sluníčka je až dost a my hledáme úkryt před ostrými paprsky. Kousek příjemného stínu, kde si můžete vypít svou ledovou kávu.

Co byste si měli rozmyslet před pořízením pergoly?

DSC00213Překvapilo vás letošní léto? Zažili jsme dost letních dešťů, které nás nutili uchýlit se dovnitř domu, i když jsme třeba měli domluvené grilování s přáteli a rodinou. Nebo jsme museli akci dokonce zrušit předem, kvůli nevlídnému počasí.

Český výrobce zastřešení teras

IMG 20180330 192215Hliníková pergola od společnosti ALcentrum, sro vám dokonale zastřeší vaši zemi, která bude chráněna a její životnost se bude prodávat. Pergola dokáže propojit domov se zahradou, obytný prostor se zvětší a vy můžete trávit volný čas v příjemném posezení s rodinou a přáteli.

Jak připravit pergolu na zimní měsíce?

profiline 02Sice nám ještě zbývá pár teplých dní, ale podzimní čas se nám pomalu ale jistě přibližuje. S ním i každoroční práce na zahradě, jako je stříhání keřů, úpravy záhonků, aby vše bylo připravené pro další rok.

Certifikovaná hliníková pergola od českého výrobce

hlinikove pergoly1Blíží se nám tolik očekávané teplé období. Jaro je tu a s ním přicházející teplejší dny, které budete více a více trávit na svých zahrádkách. Co si to jaro ještě více zpříjemnit, například pod novou hliníkovou pergolou od českého výrobce Alcentrum, s.r.o.

Relaxační centrum pod hliníkovou pergolou

DSC00032Všichni si užíváme teplé letní dny a veškerý volný čas trávíme na svých zahrádkách. Ale i častý pobyt na sluníčku může být za čas nepříjemný a my si potřebujeme od slunečních paprsků odpočinout.

Spolehlivý výrobce hliníkových pergol

hlinikova pergola terasa malaPři každém výběru služby nebo produktu musíte vybrat vhodného a spolehlivého dodavatele. Je vhodné, aby byl prověřený od zákazníků. V dnešní době se můžete například orientovat podle recenzí na webu. Práce dodavatele musí být kvalitně odvedena, v ideálním čase a za příznivé ceny.

Léto na vaší terase

11052012203Máme tu nejkrásnější období v roce. Čas letních radovánek, dlouhé pózování venku a období grilování. K letním radovánkám se perfektně hodí kvalitní hliníková pergola , která vám poskytne ochranu, ozdobí zahradu a rozšíří váš obytný prostor, protože propojí vaši zahradu s domem.

Hliníkovou pergolu ocení celá rodina

hlinikovepergoly1Rozhodli jste se vytvořit na své zahradě oázu klidu, kde si bude moct velebit celá rodina? Rádi vám postavíme hliníkovou pergolu z kvalitních hliníkových profilů.