Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Relaxační centrum pod hliníkovou pergolou

DSC00032Všichni si užíváme teplé letní dny a veškerý volný čas trávíme na svých zahrádkách. Ale i častý pobyt na sluníčku může být za čas nepříjemný a my si potřebujeme od slunečních paprsků odpočinout.

Léto na vaší terase

11052012203Máme tu nejkrásnější období v roce. Čas letních radovánek, dlouhé pózování venku a období grilování. K letním radovánkám se perfektně hodí kvalitní hliníková pergola , která vám poskytne ochranu, ozdobí zahradu a rozšíří váš obytný prostor, protože propojí vaši zahradu s domem.

Hliníkovou pergolu ocení celá rodina

hlinikovepergoly1Rozhodli jste se vytvořit na své zahradě oázu klidu, kde si bude moct velebit celá rodina? Rádi vám postavíme hliníkovou pergolu z kvalitních hliníkových profilů.

Před deštěm vás ochrání hliníková pergola

25062012140Konečně si můžeme užívat letní počasí na své zahradě. Koupání v bazénu, opalování, ale někdy toho sluníčka je až dost a my hledáme úkryt před ostrými paprsky. Kousek příjemného stínu, kde si můžete vypít svou ledovou kávu.

Hliníkové pergoly s dlouhou životností

IMG 1115Rádi byste si pořídili ke svému domu nějaký altán nebo pergolu? Ale nechce se vám neustále řešit údržba nebo se bojíte, že vám přístřešek moc dlouho nevydrží?

Český výrobce zastřešení teras

IMG 20180330 192215Hliníková pergola od společnosti ALcentrum, sro vám dokonale zastřeší vaši zemi, která bude chráněna a její životnost se bude prodávat. Pergola dokáže propojit domov se zahradou, obytný prostor se zvětší a vy můžete trávit volný čas v příjemném posezení s rodinou a přáteli.

Stavba hliníkové pergoly v zimě

IMG 0625Uvažujete o hliníkové pergole, ale nevíte, zda se dá postavit i v zimních měsících? Pro nás žádný problém. Přijedeme k vám a může být klidně pár stupňů pod nulou, ale pergolu z hliníku vám rádi postavíme, aby vám mohla dělat službu již dnes. Proč si neužít grilovačku i v zimě?

Certifikovaná hliníková pergola od českého výrobce

hlinikove pergoly1Blíží se nám tolik očekávané teplé období. Jaro je tu a s ním přicházející teplejší dny, které budete více a více trávit na svých zahrádkách. Co si to jaro ještě více zpříjemnit, například pod novou hliníkovou pergolou od českého výrobce Alcentrum, s.r.o.

Zhotovíme dárkový poukaz na hliníkové pergoly

greenline02Vánoce se neodmyslitelně blíží a vy byste rádi pořídili pro svou rodinu něco neobyčejného. Především to, co využije opravdu celá rodina? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek! Nechte si zhotovit od spolehlivé společnosti ALcentrum, s.r.o., kvalitní hliníkovou pergolu, která navíc s elegancí ozdobí váš dům.

Spolehlivý výrobce hliníkových pergol

hlinikova pergola terasa malaPři každém výběru služby nebo produktu musíte vybrat vhodného a spolehlivého dodavatele. Je vhodné, aby byl prověřený od zákazníků. V dnešní době se můžete například orientovat podle recenzí na webu. Práce dodavatele musí být kvalitně odvedena, v ideálním čase a za příznivé ceny.

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

27082012214Toužíte po nové pergole, jen nevíte jakého si zvolit výrobce? Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní pergoly vyrobené z hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, a nemusíte se o ně příliš starat.