Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Výhody hliníkové pergoly a využití

DSC00213Hliníkové pergoly jsou v posledních letech velkým hitem u novostaveb, ale i u starších domků.

Zastřešte si terasu ještě před létem

IMG 0625Hezké počasí nám konečně začalo a léto se nám pomalu blíží, proto by měli majitelé zahrad uvažovat o zvelebení své zahrady a připravovat se na tak dlouho očekávanou sezónu.

Napište si Ježíškovi o novou pergolu

Ještě stále nemáte napsaný dopis Ježíškovi? Nevíte o jaký dárek si napsat? Máme pro vás super vánoční tip, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Hliníkové pergoly dodávají zahradě šmrnc

DSC00032Chcete si užívat slunečné dny na zahradě a neohlížet se na to, jestli se náhodou nezmění počasí? Dodejte své zahradě nový šmrnc a nechte si zhotovit bezúdržbovou zahradní hliníkovou pergolu.

Hliníkové pergoly od profesionálů

Hliníkové pergoly se staly v poslední době hitem jako zastřešení terasy ať už na zahradě nebo u bytů.

Hliníkové pergoly mohou posloužit i jako veranda

pergolabila1Neradi byste jako každý rok trávili jaro opravou a ošetřením dřevěné pergoly? Zvolte snadné řešení, a tím jsou pergoly z hliníku.

Užijte si podzim na své zahradě díky hliníkové pergole

Vybíráte-li si pergolu, jistě to nebude jen na pár měsíců. Pergola vám musí vydržet i několik let.

Zimní romantika pod hliníkovou pergolou

02092013457Máte nějaké své tajné přání? Rádi byste si zařídili na svou terasu zastřešenou pergolu a trávili tak nejen léto, ale i zimní čas pod svou pergolou?

Hliníkové pergoly na míru vašim požadavkům

Hliníkové pergoly jsou čím dál více vyhledávanými přístřešky na zahradu. Hlinkové konstrukce mají mnoho výhod, které oceňuje čím dál více lidí.

Nechte si postavit oázu klidu na své zahradě

Přejete si trávit chmurné dny někde v pohodlí vašeho domu, ale na vaší terase by vám byla pěkná zima? Nechte si ji zastřešit hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o.. V létě vás ochrání před prudkým sluníčkem a vy můžete sedět na stinném místě a pozorovat dění na vaší zahradě. V zimě si můžete užívat pohled na zasněženou zahrádku s hrnkem teplého čaje v ruce.

Proč zrovna pergola z hliníku?

Pokud stále váháte, jaký materiál použít na vaší pergolu, pak vám dáme zaručený tip a tím je pergola z hliníkových profilů. Máme pro vás několik zásadních výhod, které hliník přináší.

Nová pergola si zaslouží kolaudaci

Zahradní pergola je tzv. módní doplněk vašeho domu nebo terasy. Dosloužila vám současná pergola a nechali jste si zhotovit novou?