Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

27082012214Toužíte po nové pergole, jen nevíte jakého si zvolit výrobce? Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní pergoly vyrobené z hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, a nemusíte se o ně příliš starat.

Podzim je perfektní čas pro novou pergolu

05042013346Začíná nám podzim a my se pomalu budeme uchylovat do svých domovů. Abychom to měli opět na jaro a především na letní sezónu připravené, je právě teď ten správný čas pustit se do budování nové pergoly.

Hliníkové pergoly zhotovíme i v době karantény

06062012125Přemýšlíte, jak byste efektivně mohli využít období státem nařízené karantény? Pokud vlastníte rodinný dům, máte právě nyní ideální čas trochu zvelebit Vaši zahradu.

Zahradní party pod novou pergolou

02092013457Kdy jindy je nejlepší čas na postavení pergoly, než v letních měsících. V létě se pořádají různé zahradní party, které se mohou konat za nepříznivého počasí také pod pergolou.

Hliníkové pergoly české výroby do 3 týdnů od objednání

profiline01Také už čekáte, až jaro vypukne v plném proudu? Rádi byste dali své zahradě do další sezony nový rozměr a zároveň vytvořili i něco praktického a užitečného? Chcete se v létě schovat před parným sluncem nebo deštěm a ochránit i Vaši terasu?

Hliníkové pergoly s montáží zdarma při objednávce nad 50 tisíc

profiline02Přemýšlíte o nové pergole, která by Vám poskytla kryté místo pro relaxaci? Chcete si posedět na zahradě i za nepříznivého počasí nebo se schovat před horkým letním sluncem? Zároveň byste rádi ochránili i svoji terasu před deštěm?

Akce na montáž zdarma hliníkových přístřešků

11052012203Přemýšlíte o zastřešení Vaší terasy, garážového stání nebo třeba bazénu či vířivky? Rádi byste zrealizovali zahradní pergolu nebo zimní zahradu?

Pergolu využijete v každém počasí

DSC00213Pro ochranu vaší terasy existuje jen jedno řešení, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Nabízíme nejen kvalitní výrobky, ale také férové jednání, vstřícný přístup a individuální domluvu s každým zákazníkem.

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

profiline 02Rádi byste měli na své zahradě příjemné místo pro odpočinek, relaxaci a společně strávené chvíle s rodinou nebo přáteli?

Hliníkové pergoly lze využít i jako zastřešení u kavárny

hlinikova kavarnaRádi byste si splnili sen a otevřeli si svoji vlastní kavárnu? Nebo ji už máte a přemýšlíte jak jednoduše a elegantně vyřešit prostor venkovního posezení, které je tak oblíbené?

Oslavte Silvestra v nové zimní zahradě

V létě vám dělá radost posezení pod hliníkovou pergolou, ale co dělat v zimních měsících, kdy se chcete kochat pohledem do zasněžené zahrady?