Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníkové pergoly s dlouhou životností

IMG 1115Rádi byste si pořídili ke svému domu nějaký altán nebo pergolu? Ale nechce se vám neustále řešit údržba nebo se bojíte, že vám přístřešek moc dlouho nevydrží?

Stavba hliníkové pergoly v zimě

IMG 0625Uvažujete o hliníkové pergole, ale nevíte, zda se dá postavit i v zimních měsících? Pro nás žádný problém. Přijedeme k vám a může být klidně pár stupňů pod nulou, ale pergolu z hliníku vám rádi postavíme, aby vám mohla dělat službu již dnes. Proč si neužít grilovačku i v zimě?

Hliníkové pergoly s montáží zdarma při objednávce nad 50 tisíc

profiline02Přemýšlíte o nové pergole, která by Vám poskytla kryté místo pro relaxaci? Chcete si posedět na zahradě i za nepříznivého počasí nebo se schovat před horkým letním sluncem? Zároveň byste rádi ochránili i svoji terasu před deštěm?

Zhotovíme dárkový poukaz na hliníkové pergoly

greenline02Vánoce se neodmyslitelně blíží a vy byste rádi pořídili pro svou rodinu něco neobyčejného. Především to, co využije opravdu celá rodina? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek! Nechte si zhotovit od spolehlivé společnosti ALcentrum, s.r.o., kvalitní hliníkovou pergolu, která navíc s elegancí ozdobí váš dům.

Pergolu využijete v každém počasí

DSC00213Pro ochranu vaší terasy existuje jen jedno řešení, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Nabízíme nejen kvalitní výrobky, ale také férové jednání, vstřícný přístup a individuální domluvu s každým zákazníkem.

Hliníkové pergoly se slevou až 20%

27082012214Toužíte po nové pergole, jen nevíte jakého si zvolit výrobce? Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům kvalitní pergoly vyrobené z hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, a nemusíte se o ně příliš starat.

Hliníkové pergoly lze využít i jako zastřešení u kavárny

hlinikova kavarnaRádi byste si splnili sen a otevřeli si svoji vlastní kavárnu? Nebo ji už máte a přemýšlíte jak jednoduše a elegantně vyřešit prostor venkovního posezení, které je tak oblíbené?

Podzim je perfektní čas pro novou pergolu

05042013346Začíná nám podzim a my se pomalu budeme uchylovat do svých domovů. Abychom to měli opět na jaro a především na letní sezónu připravené, je právě teď ten správný čas pustit se do budování nové pergoly.

Hliníkové pergoly zhotovíme i v době karantény

06062012125Přemýšlíte, jak byste efektivně mohli využít období státem nařízené karantény? Pokud vlastníte rodinný dům, máte právě nyní ideální čas trochu zvelebit Vaši zahradu.

Zahradní party pod novou pergolou

02092013457Kdy jindy je nejlepší čas na postavení pergoly, než v letních měsících. V létě se pořádají různé zahradní party, které se mohou konat za nepříznivého počasí také pod pergolou.

Hliníkové pergoly české výroby do 3 týdnů od objednání

profiline01Také už čekáte, až jaro vypukne v plném proudu? Rádi byste dali své zahradě do další sezony nový rozměr a zároveň vytvořili i něco praktického a užitečného? Chcete se v létě schovat před parným sluncem nebo deštěm a ochránit i Vaši terasu?