Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

profiline 02Rádi byste měli na své zahradě příjemné místo pro odpočinek, relaxaci a společně strávené chvíle s rodinou nebo přáteli?

Oslavte Silvestra v nové zimní zahradě

V létě vám dělá radost posezení pod hliníkovou pergolou, ale co dělat v zimních měsících, kdy se chcete kochat pohledem do zasněžené zahrady?

Hliníkové přístřešky do 3 týdnů na vaší zahradě

highline01Toužíte po ochraně vaší terasy a rádi byste ji pořídili zastřešení, které nemusíte nijak ošetřovat, a vydrží vám několik generací?

Hliníkové pergoly jako dárek od Ježíška

DSC00080Rádi trávíte svůj veškerý volný čas s rodinou a nejlépe u vás doma, na zahrádce? Co takhle si ji více zvelebit hliníkovou pergolou, kterou si můžete pořídit pod stromeček?

Jaký je rozdíl mezi hliníkovou pergolou a dřevěnou pergolou?

IMG 1115Stále si lámete hlavu s výběrem materiálu pro vaši novou pergolu?
Na českém trhu je zajisté mnoho variant, jak si zdokonalit svou zahradu a pořídit si novou pergolu z různého materiálu.

Hliníkové ploty se dokonale hodí k hliníkové pergole

plotyJestliže vlastníte nemovitost se zahradou, pak ji máte jistě oplocenou. Každý ví, že jednou za čas je plot potřeba celý vyměnit, ošetřit plaňky, natřít je a mnoho dalších aktivit jen kolem plotu.

Výhody hliníkové pergoly a využití

DSC00213Hliníkové pergoly jsou v posledních letech velkým hitem u novostaveb, ale i u starších domků.

Hliníkové pergoly od českého výrobce – Alcentrum s.r.o.

hlinikove pergoly1I přestože léto je téměř u konce, ale i tak si můžete poslední teplé dny užít pod svou novou pergolou z hliníkových profilů. Jsme český výrobce rozmanitých hliníkových přístřešků.

Zastřešte si terasu ještě před létem

IMG 0625Hezké počasí nám konečně začalo a léto se nám pomalu blíží, proto by měli majitelé zahrad uvažovat o zvelebení své zahrady a připravovat se na tak dlouho očekávanou sezónu.

Hliníkové pergoly skvěle zastřeší terasu u nového bytu

highline02Hliníková pergola vám poskytne celou řadu výhod, mezi které patří především odolnost materiálu a dlouhá životnost pergoly.

Hliníkové pergoly dodávají zahradě šmrnc

DSC00032Chcete si užívat slunečné dny na zahradě a neohlížet se na to, jestli se náhodou nezmění počasí? Dodejte své zahradě nový šmrnc a nechte si zhotovit bezúdržbovou zahradní hliníkovou pergolu.