Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zimní romantika pod hliníkovou pergolou

02092013457Máte nějaké své tajné přání? Rádi byste si zařídili na svou terasu zastřešenou pergolu a trávili tak nejen léto, ale i zimní čas pod svou pergolou?

Nechte si postavit oázu klidu na své zahradě

Přejete si trávit chmurné dny někde v pohodlí vašeho domu, ale na vaší terase by vám byla pěkná zima? Nechte si ji zastřešit hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o.. V létě vás ochrání před prudkým sluníčkem a vy můžete sedět na stinném místě a pozorovat dění na vaší zahradě. V zimě si můžete užívat pohled na zasněženou zahrádku s hrnkem teplého čaje v ruce.

Proč zrovna pergola z hliníku?

Pokud stále váháte, jaký materiál použít na vaší pergolu, pak vám dáme zaručený tip a tím je pergola z hliníkových profilů. Máme pro vás několik zásadních výhod, které hliník přináší.

Nová pergola si zaslouží kolaudaci

Zahradní pergola je tzv. módní doplněk vašeho domu nebo terasy. Dosloužila vám současná pergola a nechali jste si zhotovit novou?

Napište si Ježíškovi o novou pergolu

Ještě stále nemáte napsaný dopis Ježíškovi? Nevíte o jaký dárek si napsat? Máme pro vás super vánoční tip, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Dovolená pod zahradní pergolou z hliníku

Začíná nám léto, čas grilování a relaxace. Ideální čas pro zastřešení vaší terasy hliníkovou pergolou.

Hliníkové pergoly od profesionálů

Hliníkové pergoly se staly v poslední době hitem jako zastřešení terasy ať už na zahradě nebo u bytů.

Hliníkové pergoly na celý život

Hledáte kvalitní, bezkonkurenční a dostupné řešení pro zastřešení vaší terasy?

Užijte si podzim na své zahradě díky hliníkové pergole

Vybíráte-li si pergolu, jistě to nebude jen na pár měsíců. Pergola vám musí vydržet i několik let.

Hliníkové pergoly - báječné místo pro zahradní gril

Blíží se léto, čas odpočinku a posezení s přáteli, nejlépe u nějakého dobrého jídla a pití. Čas grilovaní. Zahradní gril už máme, teď už jen stačí postavit si pergolu na své terase a jsme připraveni.

Hliníkové pergoly na míru vašim požadavkům

Hliníkové pergoly jsou čím dál více vyhledávanými přístřešky na zahradu. Hlinkové konstrukce mají mnoho výhod, které oceňuje čím dál více lidí.

Hliníkové pergoly ve srovnání s dřevěnými

V posledních několika letech věnujeme více pozornosti a péče našim zahradám a celkovému vzhledu obydlí. Ve velké oblibě je zastřešení, díky kterému budete moci alespoň část zahrady obývat celoročně.