Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Novinky

Připravte svou hliníkovou pergolu na zimu

DSC00132Celé léto vám skvěle sloužila a byla vždy připravena. Proto si teď na podzim, ještě než začnou zimní mrazy, zaslouží trochu péče. Poradíme vám, jak se správně postarat o hliníkovou pergolu.

Vyberte si i vy svou vysněnou pergolu. Hliníková nebo dřevěná?

hlinikove pergoly1Rádi si porovnáváte různé parametry podobných výrobků. Potřebujete mít jistotu, že vyberete správně? Ne jinak tomu je i při výběru pergoly. V podstatě máte na výběr ze dvou možností. Dřevěná nebo hliníková pergola.

Připravte se na teplé dny s novou pergolou

DSC00132Také už si přejete, ať skončí ty chladné dny a přijde dlouho očekávané jaro? Vidíte se, jak pracujete na své zahrádce na příjemném jarním sluníčku? Když by vám náhodou počasí nehrálo příliš do karet, je potřeba se schovat pod střechu a přečkat jarní přeháňku.

Proč si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos v létě?

IMG 0625Přemýšlíte, zda se vyplatí pořídit si hliníkovou pergolu ještě letos v létě a zda ji stihnete využít? Máme pro vás několik tipů, proč jít do hliníkové pergoly právě teď.

Každý si může dopřát kvalitní hliníkovou pergolu

27082012214Nechce se vám utrácet za předražené zastřešení, ale tolik toužíte mít v létě prostor, kde se můžete schovat před ostrými paprsky?

Letní sezóna pod vaší novou hliníkovou pergolou

0Pro mnohé z nás přichází nejkrásnější období v roce. Hlavně děti milují léto, protože mají prázdniny, které si užívají plnými doušky na výletech, táborech a společných dovolených. Pojďte nejen svým dětem zpříjemnit letní dny a večery novou hliníkovou pergolou.

Hliníková pergola překvapí celou rodinu pod stromečkem

02092013457Jako každý rok, tak i letos jste přípravy na Vánoce nechali na poslední chvíli a nemáte žádný rodinný dárek pod stromeček? Nejste si jisti, co by nejvíce potěšilo vaší rodinu?

Jakou variantu montáže hliníkové pergoly zvolit?

IMG 1115Rozhodli jste se, že si do nové zahradní sezóny pořídíte hliníkovou pergolu, ale váháte, jakou variantu montáže zvolíte. Přinášíme vám několik rad a tipů, které vám mohou s rozhodováním pomoci.

Pergoly od společnosti ALcentrum si vás získají na první pohled

05042013347Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum jsou vyrobeny z vysoce kvalitních hliníkových profilů, které jsou chráněny vypalovanou barvou KOMAXIT , která dodá konstrukci odolnou vrstvu a vy se pak nemusíte bát poškrábání nebo dokonce korozi materiálu.

Hliníkové pergoly mají svá specifika a zásadní výhody

highline03Vlastníte krásný dům se zahradou a přemýšlíte, jak ještě více povznést celkový vzhled vaší nemovitosti? Zároveň chcete na zahradě trávit více času a to i za ne zcela příznivého počasí?

Co byste si měli rozmyslet před pořízením pergoly?

DSC00213Překvapilo vás letošní léto? Zažili jsme dost letních dešťů, které nás nutili uchýlit se dovnitř domu, i když jsme třeba měli domluvené grilování s přáteli a rodinou. Nebo jsme museli akci dokonce zrušit předem, kvůli nevlídnému počasí.