Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníkové pergoly s montáží zdarma při objednávce nad 50 tisíc

profiline02Přemýšlíte o nové pergole, která by Vám poskytla kryté místo pro relaxaci? Chcete si posedět na zahradě i za nepříznivého počasí nebo se schovat před horkým letním sluncem? Zároveň byste rádi ochránili i svoji terasu před deštěm?

Pergolu využijete v každém počasí

DSC00213Pro ochranu vaší terasy existuje jen jedno řešení, a tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Nabízíme nejen kvalitní výrobky, ale také férové jednání, vstřícný přístup a individuální domluvu s každým zákazníkem.

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

profiline 02Rádi byste měli na své zahradě příjemné místo pro odpočinek, relaxaci a společně strávené chvíle s rodinou nebo přáteli?

Hliníkové pergoly lze využít i jako zastřešení u kavárny

hlinikova kavarnaRádi byste si splnili sen a otevřeli si svoji vlastní kavárnu? Nebo ji už máte a přemýšlíte jak jednoduše a elegantně vyřešit prostor venkovního posezení, které je tak oblíbené?

Oslavte Silvestra v nové zimní zahradě

V létě vám dělá radost posezení pod hliníkovou pergolou, ale co dělat v zimních měsících, kdy se chcete kochat pohledem do zasněžené zahrady?

Hliníkové pergoly zhotovíme i v době karantény

06062012125Přemýšlíte, jak byste efektivně mohli využít období státem nařízené karantény? Pokud vlastníte rodinný dům, máte právě nyní ideální čas trochu zvelebit Vaši zahradu.

Hliníkové pergoly jako dárek od Ježíška

DSC00080Rádi trávíte svůj veškerý volný čas s rodinou a nejlépe u vás doma, na zahrádce? Co takhle si ji více zvelebit hliníkovou pergolou, kterou si můžete pořídit pod stromeček?

Hliníkové pergoly české výroby do 3 týdnů od objednání

profiline01Také už čekáte, až jaro vypukne v plném proudu? Rádi byste dali své zahradě do další sezony nový rozměr a zároveň vytvořili i něco praktického a užitečného? Chcete se v létě schovat před parným sluncem nebo deštěm a ochránit i Vaši terasu?

Hliníkové ploty se dokonale hodí k hliníkové pergole

plotyJestliže vlastníte nemovitost se zahradou, pak ji máte jistě oplocenou. Každý ví, že jednou za čas je plot potřeba celý vyměnit, ošetřit plaňky, natřít je a mnoho dalších aktivit jen kolem plotu.

Akce na montáž zdarma hliníkových přístřešků

11052012203Přemýšlíte o zastřešení Vaší terasy, garážového stání nebo třeba bazénu či vířivky? Rádi byste zrealizovali zahradní pergolu nebo zimní zahradu?

Hliníkové pergoly od českého výrobce – Alcentrum s.r.o.

hlinikove pergoly1I přestože léto je téměř u konce, ale i tak si můžete poslední teplé dny užít pod svou novou pergolou z hliníkových profilů. Jsme český výrobce rozmanitých hliníkových přístřešků.